DomůCZ/SK MMAMateusz Legierski poráží v nádherné bitvě Miroslava Štrbáka a stává se šampionem...

Mateusz Legierski poráží v nádherné bitvě Miroslava Štrbáka a stává se šampionem lehké váhy OKTAGON MMA

Kdo ten zápas neviděl, ten musí litovat. Pětikolová epická bitva o mistrovský pás organizace OKTAGON MMA v lehké váze, byla skvělým vyvrcholením turnaje OKTAGON PRIME 3 v Šamoríně.

Asi málokdo čekal, že jediný titulový zápas, který se v sobotu odehrál v Šamoríně, na turnaji OKTAGON PRIME 3, bude trvat plných pět kol. Ale stalo se.

Miroslav Štrbák i Mateusz Legierski byli na zápas velice dobře připraveni a co víc, oba v oktagonu předvedli válečnické srdce. Oba moc chtěli mistrovský pás, ani jeden to nevzdal až do konce. Bojovali jako lvi, ale zároveň džentlmensky, což se u takových vypjatých zápasů nevidí často.

První dvě kola patřila Miroslavu Štrbákovi, který velice aktivním bojem v postoji tlačil na polského válečníka. Bylo to překvapivé, protože se to čekalo spíše od Legierského. Ten však měl jinou taktiku a nutno podotknout, že dobrou. Žádné snahy o rychlé ukončení soupeře a boxerské přestřelky v postoji, jak jsme u něj viděli v minulých utkáních. Vyčkával. Uvědomoval si, že souboj je vypsaný na pět kol a v závěrečných kolech bude potřeba dostatek sil. A vyplatilo se mu to.

Od třetího kola začal přebírat aktivitu Mateusz Legierski. Na slovenském zápasníkovi bylo vidět, že přepálil začátek. Ubývaly mu síly. Miru Štrbákovi se navíc nedařilo ve wrestlingu, Polák se dobře bránil pokusům o takedowny. A byl to nakonec Legierski, kdo dokázal dostat soupeře opakovaně do parteru a tam jej kontrolovat.

Na konci pátého kola se zdálo, že Štrbáka někdo polil živou vodou, dokonce se mu konečně podařil takedown. Bylo však už pozdě. Zápas po 25 minutách parádní bitvy skončil.

Třetí, čtvrté a páté kolo šlo za Mateuszem Legierskim a díky nejednomyslnému rozhodnutí (49-46, 48-47, 47-48) se stal vítězem a prvním držitelem mistrovského pásu organizace OKTAGON MMA v lehké váze.

Zdroj:  Youtube OKTAGON MMA | vlastní článek

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ