DomůCZ/SK MMAOktagon Prime 3: Miroslav Štrbák vs Mateusz Legierski v utkání o titulový...

Oktagon Prime 3: Miroslav Štrbák vs Mateusz Legierski v utkání o titulový pás lehké váhy

Už 15. února bude organizace OKTAGON MMA korunovat svého historicky prvního šampiona lehké váhy. Před největší výzvou své dosavadní kariéry se Mateusz Legierski postaví do titulového boje proti Miroslavu Štrbákovi. Zápas, který je vypsaný na pět kol po pěti minutách se uskuteční v Šamoríně.

“Dynamit” Legierski je v profi MMA dosud neporažený. Všechny své zápasy ukončil před limitem a v organizaci OKTAGON MMA má bilanci 3-0. Naposledy knokautoval 9. listopadu v Praze Jakuba Bahníka.

Do oktagonu se proti němu v Šamoríně postaví Miroslav Štrbák, který se může pyšnit v organizaci OKTAGON MMA skvělou bilancí 4-0. Díky svým zkušenostem bude jistě pro polského borce dosud největší překážkou v jeho profi kariéře.

Oba borci se rádi nechají unést a mnohdy se pouštějí do boxerských přestřelek. Jejich zápasy nejsou nudné. Můžeme se tedy zcela určitě těšit na parádní podívanou.

Zdroj:  Instagram OKTAGON MMA | Youtube OKTAGON MMA

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ