DomůVideaConor McGregor o přešlapu Usmana Nurmagomedova: Pokrytci. Hanba! Abdulmanap se obrací v...

Conor McGregor o přešlapu Usmana Nurmagomedova: Pokrytci. Hanba! Abdulmanap se obrací v hrobě!

Conor McGregor nemeškal a rychle reagoval na pozitivní dopingový nález neporaženého šampiona BELLATORU Usmana Nurmagomedova. Bojovník měl pozitivní test na přítomnost zakázaných látek po zápase s Brentem Primusem na turnaji BELLATOR 300.

Usman je jedním z nejlepších bojovníků mladé generace, kteří se v současnosti pohybují v kleci organizace BELLATOR MMA.

Khabibův svěřenec Usman Nurmagomedov, šampion organizace v lehké váze, měl pozitivní test na zakázané látky. Sám bojovník přiznal, že šlo o lék na předpis, který mu předepsal jeho lékař, ale přesnou látku neuvedl.

Conor McGregor, bývalý soupeř a věčný nepřítel Khabiba Nurmagomedova, se na svém profilu na platformě X vyjádřil k údajnému dopingovému přešlapu šampiona BELLATORU. Následně však své příspěvky smazal. Každopádně, co se jednou objeví na internetu, hned tak nezmizí. A některé jiné profily na platformě X jeho posty zaregistrovaly a zveřejnily.

“Další dopingový přešlap Nurmagomedovova týmu mě nepřekvapuje. Pokrytci na nejvyšší úrovni. Steroidy jsou haram! Na klan Nurmagomedovů padla Alláhova hanba. Abdulmanap se obrací v hrobě.”

(haram – podle islámské víry něco zakázaného)

Zdroj: Platforma X

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ