DomůUFCNate Diaz se zranil! Jeho zápas s Leonem Edwardsem se odkládá na...

Nate Diaz se zranil! Jeho zápas s Leonem Edwardsem se odkládá na jiný termín

Leon Edwards neměl v poslední době štěstí na výběr svých protivníků. Ti často odpadali ze zápasu kvůli zranění a stejná situace nastala i nyní. Nate Diaz, se kterým se měl Edwards utkat 15. května na turnaji UFC 262, se zranil.

Zdroj: UFC

Jejich zápas se však naštěstí neruší, ale byl přeložen na další číslovaný galavečer. Status zápasu se nemění, bude tedy pětikolový. Během turnaje UFC 263 tak uvidíme hned tři zápasy, které budou vypsány na pět kol.

UFC 263 se uskuteční v Gila River Areně v Glendale za účasti diváků. Hlavním zápasem večera bude titulový zápas ve střední váze mezi Israelem Adesanyou a Marvinem Vettorim. Druhým soubojem večera pak bude souboj o pás šampiona muší váhy, ve kterém se utká Deiveson Figueiredo s Brandonem Morenem. Duel mezi Diazem a Edwardsem tak bude třetím nejdůležitějším zápasem turnaje.

Nate Diaz (20-12) se vrací do klece UFC po přestávce, která trvala rok a půl. Naposledy se objevil v oktagonu v listopadu 2019, kdy se utkal s Jorge Masvidalem (35-15). Bylo to na turnaji UFC 244 a v sázce byl tehdy pás BMF. V zápase zvítězil “Gamebred” poté, kdy lékaři po třetím kole zakázali Diazovi pokračovat.

Leon Edwards (18-3) se měl už několikrát utkat s Khamzatem Chimaevem (9-0), ale vždy ze souboje sešlo. Naposledy to bylo kvůli zdravotním problémům “Borze”. Nakonec se organizaci podařilo sestavit souboj Edwardse s Bellalem Muhammadem (18-3). Jejich vzájemný zápas pak skončil verdiktem “no contest”. Edwards nenašel v oktagonu přemožitele od roku 2015.

Zdroj: ESPN | Sports Yahoo

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ