DomůCZ/SK MMANejsme organizace stvořená z odpadlých hvězd OKTAGONU, říká Marhanský

Nejsme organizace stvořená z odpadlých hvězd OKTAGONU, říká Marhanský

Nová organizace RFA za sebou údajně má velké polské investory. Nedělá jí tak problém nabízet bojovníkům lepší částky, než nabízí konkurenční organizace OKTAGON, odkud již několik bojovníků přetáhla.

Zdroj: Tyka17, CC BY-SA 4.0, via Wikimedia Commons

Na fanoušky to tak může působit, že staví organizaci na odpadlých hvězdách své konkurence. Marhanský však toto tvrzení odmítá.

„To si nemyslím. Až lidé 2. února na naší tiskovce uvidí, jaké další bojovníky ohlásíme, tak zjistí, že se to netýká jen OKTAGONU. A hlavně, vždyť mnoho těch kluků začínalo někde úplně jinde. Samozřejmě, že jim udělali promo, byla to doposud prakticky jediná organizace, ale diváci neměli ani možnost je pořádně vidět někde jinde. Proto jsme tu teď my a budeme dávat větší prostor začínajícím bojovníkům,” reagoval promotér Boris Marhanský.

Slovenský promotér také informoval, že RFA chystá první menší turnaj už 12. března. Těšit se můžeme na 8 až 10 profesionálních zápasů, které organizace doplní o 4 až 5 amatérských duelů.

Zdroj: iSport

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ