DomůUFCNeporažený Roman Bogatov podepisuje s UFC

Neporažený Roman Bogatov podepisuje s UFC

Roman Bogatov je jednou z hvězd ruské MMA. Od roku 2017 byl součástí organizace M-1, ve které vybojoval 8 zápasů. Celkově má tento bojovník z Orenburgu v MMA bilanci 10-0.

Embed from Getty Images

Bogatov je šampionem lehké váhy M-1. Jeho doménou je boj na zemi. Pět svých soupeřů porazil na submisi.

Posledním soupeřem Rusa byl Francouz Mickael Lebout. Ten v tomto utkání vzdal po 3. kole. Zápas byl pro Romana Bogatova druhou, a opět úspěšnou, obhajobou titulu organizace M-1.

Podle informací z M-1 bude Bogatov debutovat v osmiúhelníku UFC během příštího roku. Zatím není známo jméno soupeře, ani přesný datum zápasu.

Mezi organizacemi UFC a M-1 funguje velmi úzká spolupráce. Díky tomu je pro přední zápasníky M-1 snazší dostat se do UFC.

Zdroj: Twitter Marcel Dorff

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ