DomůCZ/SK MMANová organizace RFA nepřestává posilovat a podepisuje dalšího skvělého MMA bojovníka

Nová organizace RFA nepřestává posilovat a podepisuje dalšího skvělého MMA bojovníka

Organizace RFA podepsala smlouvu s dalším hvězdným bojovníkem z domácí scény. Nová československá organizace smíšených bojových umění Real Fight Arena (RFA) vstoupila oficiálně na scénu MMA teprve v říjnu letošního roku, ale už dokázala udělat poměrně velký rozruch, a to především díky smlouvám s kvalitními bojovníky z České republiky a ze Slovenska.

Zdroj: OKTAGON MMA

RFA již má ve své organizaci špičková jména jako Tomáš Deák, Jozef Wittner, Tomáš Možný, Sebastian Fapšo a Leo Brichta. Dalším hvězdným bojovníkem, kterého Real Fight Arena oficiálně představila na online tiskovém brífinku, je Miroslav “Inkvizitor” Brož.

Miroslav Brož (12-3) se o víkendu představí ve svém vysněném zápase v organizaci KSW na akci číslo 65. Zápas vzal na poslední chvíli a utká se s Adamem Niedzwiedzem, který má bilanci 8-4. Do zápasu vstupuje jako outsider, ale v MMA není dopředu nic jisté a my mu rozhodně budeme fandit!

Vsaď si na MMA a získej bonus 150 Kč >>>
Kdo zvítězí v česko-slovenské bitvě, Juráček nebo Pukač? >>>

Míra Brož začínal s hokejem. Jako brankář si po hvězdných výsledcích vydobyl místo v kádru talentů nejprestižnější hokejové ligy světa NHL. Vážné zranění mu však tuto příležitost vzalo, ale zároveň mu dalo něco nového. Hned na prvním tréninku MMA si tento sport zamiloval a zahájil novou etapu své profesionální sportovní kariéry. Dnes patří mezi nejlepší československé bojovníky MMA ve své váhové kategorii a organizace Real Fight Arena je pro něj další velkou výzvou.

“Jsme rádi, že můžeme oznámit další velké jméno nejen československé scény a věříme, že se ukáže v té největší a nejlepší formě. Víme, že Mirkovy ambice jsou opravdu vysoké a tomu přizpůsobuje veškerou svou práci,” říká spoluzakladatel RFA Boris Marhanský, který se právě vrátil z pracovní cesty na Kubu, kde verboval další zahraniční bojovníky.

“S Mírou komunikujeme už opravdu dlouho. Absolvovali jsme několik profesionálních i přátelských setkání, na kterých jsme mu podrobně představili náš plán fungování organizace. Jsme si vědomi, že Míra obdržel několik zajímavých nabídek, o to více nás těší, že si vybral tu nejlepší cestu pro svou kariéru – a to dlouhodobou smlouvu s RFA.”

“O nabídce bojovat v polské organizaci KSW nás informoval hned, jak se to dozvěděl jeho trenér, a my jsme ho v tom samozřejmě podpořili. Se střídavými starty v zahraničních organizacích nebudeme mít nikdy problém. Naopak, až budeme moci, rádi tam pojedeme a podpoříme ho osobně,” říká Marhanský.

Sleduj turnaj OKTAGON 30 ŽIVĚ a ZDARMA

Jubilejní OKTAGON 30 představí hvězdy MMA, jako jsou Kimball, Juráček, Pukač, Bledá, Szabová a další – to vše s jejich příběhy, emocemi, nábojem adrenalinu a vším, co k OKTAGONU patří. – SLEDUJ ŽIVĚ ZDE – už ve čtvrtek 30.12. večer.

Zdroj: Real Fight Arena

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ