DomůCZ/SK MMANová organizace RFA nepřestává posilovat a podepisuje dalšího skvělého MMA bojovníka

Nová organizace RFA nepřestává posilovat a podepisuje dalšího skvělého MMA bojovníka

Organizace RFA podepsala smlouvu s dalším hvězdným bojovníkem z domácí scény. Nová československá organizace smíšených bojových umění Real Fight Arena (RFA) vstoupila oficiálně na scénu MMA teprve v říjnu letošního roku, ale už dokázala udělat poměrně velký rozruch, a to především díky smlouvám s kvalitními bojovníky z České republiky a ze Slovenska.

Zdroj: OKTAGON MMA

RFA již má ve své organizaci špičková jména jako Tomáš Deák, Jozef Wittner, Tomáš Možný, Sebastian Fapšo a Leo Brichta. Dalším hvězdným bojovníkem, kterého Real Fight Arena oficiálně představila na online tiskovém brífinku, je Miroslav “Inkvizitor” Brož.

Miroslav Brož (12-3) se o víkendu představí ve svém vysněném zápase v organizaci KSW na akci číslo 65. Zápas vzal na poslední chvíli a utká se s Adamem Niedzwiedzem, který má bilanci 8-4. Do zápasu vstupuje jako outsider, ale v MMA není dopředu nic jisté a my mu rozhodně budeme fandit!

Vsaď si na MMA a získej bonus 150 Kč >>>
Kdo zvítězí v česko-slovenské bitvě, Juráček nebo Pukač? >>>

Míra Brož začínal s hokejem. Jako brankář si po hvězdných výsledcích vydobyl místo v kádru talentů nejprestižnější hokejové ligy světa NHL. Vážné zranění mu však tuto příležitost vzalo, ale zároveň mu dalo něco nového. Hned na prvním tréninku MMA si tento sport zamiloval a zahájil novou etapu své profesionální sportovní kariéry. Dnes patří mezi nejlepší československé bojovníky MMA ve své váhové kategorii a organizace Real Fight Arena je pro něj další velkou výzvou.

“Jsme rádi, že můžeme oznámit další velké jméno nejen československé scény a věříme, že se ukáže v té největší a nejlepší formě. Víme, že Mirkovy ambice jsou opravdu vysoké a tomu přizpůsobuje veškerou svou práci,” říká spoluzakladatel RFA Boris Marhanský, který se právě vrátil z pracovní cesty na Kubu, kde verboval další zahraniční bojovníky.

“S Mírou komunikujeme už opravdu dlouho. Absolvovali jsme několik profesionálních i přátelských setkání, na kterých jsme mu podrobně představili náš plán fungování organizace. Jsme si vědomi, že Míra obdržel několik zajímavých nabídek, o to více nás těší, že si vybral tu nejlepší cestu pro svou kariéru – a to dlouhodobou smlouvu s RFA.”

“O nabídce bojovat v polské organizaci KSW nás informoval hned, jak se to dozvěděl jeho trenér, a my jsme ho v tom samozřejmě podpořili. Se střídavými starty v zahraničních organizacích nebudeme mít nikdy problém. Naopak, až budeme moci, rádi tam pojedeme a podpoříme ho osobně,” říká Marhanský.

Sleduj turnaj OKTAGON 30 ŽIVĚ a ZDARMA

Jubilejní OKTAGON 30 představí hvězdy MMA, jako jsou Kimball, Juráček, Pukač, Bledá, Szabová a další – to vše s jejich příběhy, emocemi, nábojem adrenalinu a vším, co k OKTAGONU patří. – SLEDUJ ŽIVĚ ZDE – už ve čtvrtek 30.12. večer.

Zdroj: Real Fight Arena


Sleduj turnaj UFC Vegas 76: Strickland vs. Magomedov ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v noci ze soboty 1.7. na neděli 2.7.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
82SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ