O uvolněný titul šampiona polotěžké váhy UFC se utká Reyes s Blachowiczem

Sotva se Jon Jones vzdal pásu šampiona polotěžké váhy, a UFC už chystá nový titulový souboj v této divizi, ve kterém se představí Dominick Reyes a Jan Blachowicz.

Foto: UFC

Organizace UFC na svém Twitterovém účtu oficiálně oznámila, že o uvolněný trůn polotěžké váhy se utká Dominick Reyes s Janem Blachowiczem. Zápas se uskuteční 26. září na turnaji UFC 253. Na stejném turnaji budeme, mimo jiné, moci vidět zápas mezi Israelem Adesanyou a Paulem Costou.

Blachowicz (26-8) si šanci na titulový zápas zajistil třemi výhrami v řadě, když porazil Luka Rockholda, Jacare Souzu a Corey Andersona. V posledních měsících jasně deklaroval, že jej nezajímá nic jiného než titulový zápas. Nyní se tedy konečně dočkal.

Reyes (12-1) se ve svém posledním zápase v UFC utkal s Jonem Jonesem. Po velice vyrovnané bitvě se z vítězství radoval Jones, ale kontroverzní rozhodnutí rozhodčích vyvolalo velké emoce. Množství odborníků i fanoušků totiž vidělo jako vítěze právě Reyese.

Reyes vyzýval delší dobu Jonese k odvetě, které se tedy, alespoň prozatím, nedočká, jelikož “Bones” se pravděpodobně přesune do těžké divize.

“Devastator” Reyes v minulosti porazil takové zápasníky jako jsou například Chris Weidman, Volkan Oezdemir nebo Jared Cannonier. Z celkových dvanácti vítězných zápasů devět ukončil před časem.

Zdroj: MMA Fighting |Twitter UFC

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz

Sleduj a odebírej náš Youtube kanál

KATEGORIE
UFCZahraniční MMA