DomůCZ/SK MMAOKTAGON 25: Buday vs. Minda - výsledky oficiálního vážení

OKTAGON 25: Buday vs. Minda – výsledky oficiálního vážení

Oficiální vážení účastníků turnaje OKTAGON 25 je za námi. Všichni bojovníci a bojovnice se vešli do svých váhových limitů a můžeme se tak těšit na jedenáct parádních zápasů.

Zdroj: OKTAGON MMA

Hlavní událostí sobotního turnaje bude titulový souboj v těžké váze, ve kterém se utká slovenský bojovník Martin Buday s Polákem Kamilem Mindou.

Slovenskému bojovníkovi půjde v zápase o víc, než jen o titul šampiona. Martin Buday by se měl na podzim představit v programu Dana White´s Contender Series (DWCS), kde bojovníci z celého světa zápasí před očima šéfa UFC Dany Whita a snaží se vybojovat si kontrakt s největší světovou organizací MMA.

Pokud v sobotu s Mindou prohraje, pravděpodobně přijde o říjnový zápas a šanci stát se druhým slovenským zápasníkem v UFC.

Ve druhém zápase večera nás čeká duel Karola Ryšavého s Markem Bartlem. Oba bojovníci si před vzájemným soubojem vyměnili několik tvrdých vzkazů a jejich zápas slibuje opravdovou bitvu.

V dalších zápasech se představí neméně zajímavá jména, jako jsou Samuel Krištofič, Bojan Veličković, Monika Chochlíková, Ronald Paradeiser, Marta Waliczek a další.

Sledovat celý turnaj OKTAGON 25 ZDARMA můžete také ZDE.

Výsledky oficiálního vážení turnaje OKTAGON 25: Buday vs. Minda

Main Event

120 kg: Martin Buday (118,65) vs. Kamil Minda (116,9)

Main Card

70 kg: Karol Ryšavý (70,4) vs. Marek Bartl (70,7)
77 kg: Bojan Veličković (77,5) vs. Emmanuel Dawa (77,6)
84 kg: Samuel Krištofič (84,2) vs. Al Matavao (83,9)
52 kg: Monika Chochlíková (52,65) vs. Giulia Chinello (51,6)

Prelims

70 kg: Ronald Paradeiser (70,8) vs. Arda Adas (70,15)
84 kg: Zdeněk Polívka (84,2) vs. Abdel Rahmane Driai (84,35)
61 kg: Marta Waliczek (60,8) vs. Rizlen Zouak (61,7)
70 kg: František Fodor (70,5) vs. Tomáš Fiala (70,6)
77 kg: Václav Holota (77,45) vs. Daniel Hromek (77,45)

Free Prelims

70 kg: Jakub Bahník (70,5) vs. Ron Becker (70,65)

Zdroj: OKTAGON MMA

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ