DomůCZ/SK MMAOKTAGON 38 nabídne parádní postojářský souboj! Šampion Losene Keita vyzve slovenského ranaře...

OKTAGON 38 nabídne parádní postojářský souboj! Šampion Losene Keita vyzve slovenského ranaře Milana Paleše

Organizace OKTAGON MMA oznámila další megazápas, který se uskuteční na závěrečném turnaji roku v Praze! Do klece se proti sobě totiž postaví slovenský bombarďák a šampion série OKTAGON Underground Milan “Minči” Paleš a šampion lehké váhy Losene Keita z Belgie.

Keita již porazil slovenské bojovníky Ryšavého, Paradeisera a Buchingera. Nyní se utká se šampionem organizace Enfusion, a to podle pravidel Undergroundu (boj v postoji s rukavicemi MMA). “Minči” není žádné ořezávátko a směle jej můžeme nazývat slovenskou postojářskou legendou, protože během své bohaté kariéry porazil nejednoho soupeře ze světové špičky K-1.

“Kdo říká, že už se nemám kam posouvat, ten lže. Stále se objevují nové příležitosti pro progres. Proto přijímám každou výzvu, abych se posunul o stupínek výš,” prohlásil Paleš, který podle představitelů OKTAGONU často naznačoval, že by neměl problém přijmout zápas v MMA, kdyby přišla vhodná nabídka.

Organizace tak opět dokazuje, že dokáže být v matchmakingu opravdu kreativní a “náhrady” za zrušené zápasy často fanoušky velice potěší, jako když byl před pár dny na kartu turnaje OKTAGON 38 přidán boxerský zápas mezi Gáborem Borárosem a Václavem Mikuláškem.

V hlavním zápase galavečera se pak o titul utká domácí Filip Macek, který bude chtít sebrat titul šampiona bantamové váhy dánskému bojovníkovi Jonasi Magardovi.

Zdroj: Instagram OKTAGON MMA | Čas

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ