DomůBellatorFedor Emelianenko kritizuje šéfa UFC Danu Whitea: Nemá žádný respekt k bojovníkům

Fedor Emelianenko kritizuje šéfa UFC Danu Whitea: Nemá žádný respekt k bojovníkům

Legenda světového MMA a současná těžká váha organizace BELLATOR MMA Fedor Emelianenko kritizuje šéfa UFC Danu Whitea, o kterém prohlásil, že “nemá žádný respekt k bojovníkům”.

Zdroj: Bruno Massami, CC BY 3.0, via Wikimedia Commons

Fedor Emelianenko je jedním z nejlepších bojovníků MMA všech dob, který bojoval pod křídly těch nejzvučnějších organizací v historii tohoto sportu. V současné době je Rus hvězdou organizace BELLATOR MMA, kde se tento víkend utká s veteránem UFC Timem Johnsonem v zápase těžké váhy. Souboj je hlavní událostí galavečera BELLATOR 269.

Existuje možnost, že by to mohl být poslední zápas jeho neuvěřitelné kariéry v MMA a pokud by tomu tak bylo, ukončil by kariéru, aniž by kdy bojoval v UFC. Je to pravděpodobně největší příběh typu “co by kdyby” v historii smíšených bojových umění, protože Emelianenko nikdy nedokázal prokázat svou velikost v těžké váze na úrovni UFC.

Před svým víkendovým zápasem s Johnsonem Emelianenko promluvil s médii a novináři se jej přirozeně zeptali na to, proč nikdy nepodepsal smlouvu s UFC. “The Last Emperor”, podle svých slov, nikdy nepodepsal smlouvu s UFC zčásti proto, že pohrdal Danou Whitem. Podle Emelianenka jde Whiteovi pouze o peníze, a to Emelianenka odradilo.

“Mám z něj velice špatný dojem. Peníze pro něj znamenají všechno, nemá žádnou úctu k bojovníkům, žádnou úctu k jakékoli lidské bytosti. Jen peníze a nic víc.”

“Není na něm nic lidského a to mi přišlo docela odporné. Peníze jsou samozřejmě důležité pro život a pro rodinu. Ale zcela je nadřazovat nad lidské vztahy, to je nepřijatelné.”

Bude zajímavé sledovat, zda White na tyto výroky zareaguje. Jednu dobu se zdálo, že ruská legenda nakonec v UFC skončí, ale nikdy se tak nestalo a na základě těchto výroků je nepravděpodobné, že se tak ještě někdy stane.

Zdroj: TASS | BJ Penn

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ