DomůVideaJen pro silné povahy: Brutální zranění v kleci! Bojovník přišel o prst

Jen pro silné povahy: Brutální zranění v kleci! Bojovník přišel o prst

Velice dramatická scéna byla k vidění během turnaje Cage Fury Fighting Championship 94. Situace se odehrála v souboji Khetaga Plieva, který se v Co-Main Eventu turnaje utkal s Devinem Goodalem. Pliev si v tomto zápase prožil doslova horor.

Zdroj: Tyka17, CC BY-SA 4.0, via Wikimedia Commons

Během jedné z akcí si Pliev zlomil prst na ruce. A aby toho nebylo málo, lidé v jeho rohu, v přestávce mezi druhým a třetím kolem, zjistili, že Plievovi dokonce prst chybí. Chvíli jej navíc nemohli v oktagonu ani najít. Do této chvíle není jasné, jak k tomuto hroznému zranění vlastně došlo.

Zápas byl přerušen a vítězem se stal Goodale via TKO. Celou situaci pak okomentoval prezident CFFC, Rob Haydek:

“Byla to hrozně zvláštní situace. Seděl jsem u klece, když došlo k ukončení toho zápasu. Vstoupil jsem do oktagonu a najednou jsem uslyšel, že nemůžou najít jeho prst. Říkal jsem si ok, je apríl. Ale když jsem se podíval na Plievovu dlaň, viděl jsem místo jednoho prstu jen kost. Prostě se ten prst utrhl. Moje první otázka byla – kde je ten prst? Mysleli jsme, že vypadl někde ven z klece, neměli jsme ponětí, kde může být. Pak říkali, že je v rukavici. Jak se něco takového mohlo stát? Bylo to hodně moc divné.”

Vsaď si na bojové sporty a získej 150 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč!

Nakonec se naštěstí prst našel a lékaři jej v nemocnici Plievovi přišili zpět. Jak informoval novinář Marc Raimondi z ESPN, Plieva více štvalo to, že zápas byl přerušen, než to, že se mu přihodilo tak hrozivé zranění.

Zdroj: ESPN | MMA Fighting | Twitter | Instagram

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ