DomůCZ/SK MMAOKTAGON MMA: Aleksandar Ilič se chce utkat s Christianem Eckerlinem: Neuznávám falešné...

OKTAGON MMA: Aleksandar Ilič se chce utkat s Christianem Eckerlinem: Neuznávám falešné bojovníky!

Srbský bojovník Aleksandar Ilič si už vybral dalšího soupeře, se kterým se chce utkat v kleci organizace OKTAGON MMA.

Aleksandar Ilič má za sebou souboj s Karlosem Vémolou. V organizaci OKTAGON MMA přijal výzvu na poslední chvíli a bojoval o titul v polotěžké váze. Sice prohrál, ale není zklamaný. Těší se na další výzvy, které má před sebou.

Na konci srpna se v ruské organizaci RCC představí proti legendárnímu Alexanderovi Shlemenkovi. A borec s bilancí 61-13 je opravdu velkým soustem.

I když Shlemenkovi táhne na 40, stále si udržuje vynikající formu. Důkazem je pět výher z posledních šesti zápasů.

Srbský “Joker” má už navíc vybraného i soupeře, se kterým by se chtěl utkat v kleci OKTAGONU. Měl by jím být Christian Eckerlin.

“Je tam jeden člověk, který by mě zajímal. Je to Christian Eckerlin, ten bývalý fotbalista, kterému budují umělý příběh,” řekl Ilič v v rozhovoru pro The MMA Pulse 3, v němž ho zpovídal novinář Bryan Lacey.

“Já opravdu neuznávám falešné bojovníky, takže pojďme do toho. Obzvláště poté. kdy jsem viděl, jakým způsobem Eckerlin vyhrál svůj poslední zápas. Dostal čistý zásah do břicha a on se začne svíjet, že to bylo mezi nohy. Vůbec nechápu, jak pak mohl mít z takové výhry radost. Klidně se s ním utkám u něj doma ve Frankfurtu a ukážu mu, jak vypadá skutečný bojovník,” dodal Ilič odhodlaně.

Zdroj: The MMA Pulse 3

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ