DomůCZ/SK MMAOKTAGON oznámil velký zápas v lehké váze, z něhož pravděpodobně vzejde nový...

OKTAGON oznámil velký zápas v lehké váze, z něhož pravděpodobně vzejde nový vyzyvatel pro Ivana Buchingera

Největší československá organizace OKTAGON MMA oznámila velký zápas v lehké váze, jehož vítěz by se s největší pravděpodobností mohl stát novým titulovým vyzyvatelem.

Zdroj: OKTAGON MMA

Podle organizace by měl reprezentant elitního bratislavského týmu OFA Ronald Paradeiser již brzy vyzvat novou kometu OKTAGONU Loseneho Keitu.

Zápas, v němž proti sobě nastoupí dva velice talentovaní bojovníci, se uskuteční 26. února na turnaji OKTAGON 31 v pražské O2 areně.

Keita se poprvé objevil v OKTAGONU teprve na začátku prosince. V jednom z největších překvapení večera turnaje OKTAGON 29 doslova zničil vítěze třetí OKTAGON Výzvy Karola Ryšavého, kterého knokautoval v prvním kole.

Bojovník přezdívaný “Černý panter” nepolevil ani v pozápasovém rozhovoru. Před promotérem OKTAGONU Ondřejem Novotným neváhal požádat o titulový duel s Ivanem Buchingerem.

Proti ambicím třiadvacetiletého bojovníka se pak na sociálních sítích ohradil Ronald Paradeiser.

Talentovaný Slovák krátce po duelu poslal Keitovi jasný vzkaz. Rád by Keitovy titulové ambice prověřil ve společném souboji.

S velkou pravděpodobností tak budeme svědky divácky velice atraktivního zápasu, který by mohl určit příštího vyzyvatele šampiona lehké váhy Ivana Buchingera.

Zdroj: Instagram OKTAGON MMA | Svet MMA

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ