DomůGLORYOrganizace GLORY Kickboxing propustila všechny ruské bojovníky

Organizace GLORY Kickboxing propustila všechny ruské bojovníky

Kickboxerská organizace GLORY oznámila, že ukončila smlouvy se všemi ruskými bojovníky. Je to důsledek komplikací spojených s válkou na Ukrajině.

Patří mezi ně i šampion polotěžké váhy Artem Vachitov.

“Rádi bychom našim ruským bojovníkům upřímně poděkovali za spolupráci v tomto těžkém období a za jejich historické výkony v naší lize. Vážíme si jich jako sportovců, bojovníků a přátel a tato politováníhodná situace není jejich vinou. Není to ani naše vina,” řekl Scott Rudmann, viceprezident společnosti GLORY.

Mezi problémy, s nimiž se organizace potýká a které postihly i UFC, patří zákaz cestování, bezpečnostní problémy, blokace výplat a neochota soupeřů, bojovat s ruskými zápasníky.

“Vážíme si jejich kariéry a oddanosti sportu a vynaložili jsme mnoho úsilí, abychom se pro ně pokusili uspořádat různé zápasy, ale za současného stavu jsou problémy nepřekonatelné,” pokračoval Rudmann.

“Doufejme, že tato hrozná válka, kterou iniciovala ruská vláda, bude co nejdříve vyřešena a Artem Vachitov a další ruští bojovníci se budou moci vrátit do ringu GLORY, kde jsou vítáni.”

Zdroj: GLORY Kickboxing


Sleduj turnaj UFC Vegas 76: Strickland vs. Magomedov ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v noci ze soboty 1.7. na neděli 2.7.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
81SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ