DomůGLORYOrganizace GLORY Kickboxing propustila všechny ruské bojovníky

Organizace GLORY Kickboxing propustila všechny ruské bojovníky

Kickboxerská organizace GLORY oznámila, že ukončila smlouvy se všemi ruskými bojovníky. Je to důsledek komplikací spojených s válkou na Ukrajině.

Patří mezi ně i šampion polotěžké váhy Artem Vachitov.

“Rádi bychom našim ruským bojovníkům upřímně poděkovali za spolupráci v tomto těžkém období a za jejich historické výkony v naší lize. Vážíme si jich jako sportovců, bojovníků a přátel a tato politováníhodná situace není jejich vinou. Není to ani naše vina,” řekl Scott Rudmann, viceprezident společnosti GLORY.

Mezi problémy, s nimiž se organizace potýká a které postihly i UFC, patří zákaz cestování, bezpečnostní problémy, blokace výplat a neochota soupeřů, bojovat s ruskými zápasníky.

“Vážíme si jejich kariéry a oddanosti sportu a vynaložili jsme mnoho úsilí, abychom se pro ně pokusili uspořádat různé zápasy, ale za současného stavu jsou problémy nepřekonatelné,” pokračoval Rudmann.

“Doufejme, že tato hrozná válka, kterou iniciovala ruská vláda, bude co nejdříve vyřešena a Artem Vachitov a další ruští bojovníci se budou moci vrátit do ringu GLORY, kde jsou vítáni.”

Zdroj: GLORY Kickboxing

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ