DomůOstatníParádní slam a konec! Tvrdé ukončení na turnaji LFA 104

Parádní slam a konec! Tvrdé ukončení na turnaji LFA 104

Takové ukončení se nevidí každý den. Souboj Rolanda Dunlapa a Obinwy Ikebunny byl ozdobou turnaje LFA 104. “The Dream” se prezentoval spektakulárním slamem, kterým poslal svého protivníka do říše snů.

Zdroj: Tyka17, CC BY-SA 4.0, via Wikimedia Commons

Jakmile Dunlap udeřil se svým soupeřem o zem, pro jistotu jej počastoval ještě několika údery loktem. Ale ruku na srdce – bylo to vážně nutné?

Pro Rolanda Dunlapa se jednalo o teprve druhý start v profesionálním MMA. V srpnu 2017 se utkal s Billym Terrym a bez větších potíží jej rovněž ukončil před časem. Mezi amatéry vybojoval sedm zápasů a našel v nich pouze jednoho přemožitele.

Zdroj: LFA | Twitter UFC Fight Pass

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ