DomůCZ/SK MMAPatrik Kincl stojí před životní šancí, tlak si ale nepřipouští

Patrik Kincl stojí před životní šancí, tlak si ale nepřipouští

Už tuto sobotu se Patrik Kincl (21-9) utká s Robertem “Robocopem” Soldićem (18-3) v zápase o titul šampiona veltrové váhy polské organizace KSW.

Zdroj: XFN

Před životní šancí vyzpovídal rodáka z Hradce Králové promotér organizace OKTAGON MMA Ondřej Novotný ve svém pravidelném pořadu “MMA Letem světem”.

V něm Kincl nastínil možný scénář zápasu a také prozradil, jak vnímá předzápasová setkání se svým soupeřem.

Přestože je považován za českou jedničku ve váze do 77 kilogramů, vstupuje do souboje o titul s chorvatským šampionem jako outsider.

“Soustředím se jen na sebe. Nebudeme si nic nalhávat, jsem outsider a myslím, že mi tato pozice také vyhovuje. Jde jen o to, abych ukázal své schopnosti a zúročil všechny ty roky tréninku.”

– říká dvaatřicetiletý zápasník.

Roberto Soldić je jednou z hlavních hvězd organizace KSW. Osm z posledních deseti zápasů ukončil knokautem. Pokud však někdo očekával, že se Kincl bude snažit dostat soupeře co nejdříve na zem, mýlil se.

“Je to postojář. Je dynamický a potřebuje se trefit co nejdříve. Pro mě je důležité, abych se hned na začátku nedostal do problémů a nenaběhl si na tu jeho zadní. Ta zem, to je takový plán B. Kdyby to jinak nešlo, budu se snažit ho dostat dolů a tam ho co nejvíce podržet.”

Na druhou stranu to nemůžu přepálit, protože i on bude mít dost sil na to, aby to v prvních kolech ubránil a já bych se jen zbytečně vyčerpával.”

Zajímavostí je, že oba bojovníci se před zápasem setkali v rámci natáčení upoutávky na turnaj, kde český bojovník ztvárnil policejního inspektora, v případu dopadení nebezpečného vězně Soldiće.

“Tak zpočátku bylo dost nepříjemné, že jsme spolu v jedné místnosti, a navíc jsme si museli povídat. Ale nakonec za námi přišel režisér a řekl nám, abychom to prostě vzali jako roli.”

“Proběhlo nějaké měření sil, Soldiće jsem si prohlédl. Když se ohlédnu zpět, jsem za tu zkušenost rád.”

Zdroj: Svet MMA | YouTube KSW | Podcast MMA LETEM SVĚTEM

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ