DomůUFCPetr Yan atakuje Henry Cejuda: Já ho absolutně nerespektuji

Petr Yan atakuje Henry Cejuda: Já ho absolutně nerespektuji

Petr Yan vůbec nešetří aktuálního šampiona bantamové váhy UFC, Henry Cejuda. Yan kritizuje Cejuda především za to, že se chce utkat s Jose Aldem. Podle Yana, tohle není chování hodné skutečného šampiona.

Embed from Getty Images

“Absolutně ho nerespektuji. Prosby o zápas s Aldem nejsou hodné pravého šampiona. Chceš bojovat s někým, kdo v posledních zápasech prohrál? S někým, kdo není v nejlepší formě své kariéry? Jsi šampionem, musíš obhajovat titul proti někomu, kdo je toho hoden, kdo si to zaslouží. Neměl bys vyzývat někoho, kdo právě prohrál. Cejudo je směšný a teď jen ukazuje svou pravou tvář.”

“Všichni vidíte, že “Triple Clown” se snaží vyhýbat se souboji se mnou. Ani jednou neřekl mé jméno. Je to slaboch. Zrealizujme ten zápas, jestli jsi opravdovým šampionem. Dokaž, že se mýlím.

“Jestli UFC postaví Alda proti Cejudovi, nebudu z toho nadšený, stejně jako miliony fanoušků na celém světě. To bude další rána pro tento sport. Na tom zápase nevidím nic zajímavého. Jestli se takové věci budou i nadále opakovat, pak ztratí mistrovský pás svou cenu.”

Petr Yan porazil v posledním zápase Urijaha Fabera. Rus vstoupil do organizace UFC v červnu 2018. Od té doby zvítězil ve všech šesti utkáních. Porazil, mimo jiné, Jimmiho Riveru nebo Johna Dodsona.

Zdroj: mmafighting.com | bjpenn.com

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ