DomůCZ/SK MMAPirát odhalil své další plány, ve kterých nechybí Vémola: Do zápasu chci...

Pirát odhalil své další plány, ve kterých nechybí Vémola: Do zápasu chci vnést více násilí

Samuel “Pirát” Krištofič reagoval na slova Karlose Vémoly, který naznačil, že by se se slovenským bojovníkem rád utkal ve svém dalším zápase.

“Pirát” naposledy prohrál s Patrikem Kinclem, a to v zápase o titul ve střední váze organizace OKTAGON MMA.

Můj soupeř byl v tomto zápase lepší a zaslouženě vyhrál. Ale neskládám zbraně, porážku jsem už v životě zažil. Vím, že se z ní dá poučit a získat nová motivace. Věřím tedy, že díky tomu přinesu do budoucna své “Pirát Army” spoustu zelených políček,” prohlásil Krištofič poté, co po sérii čtyř výher okusil hořkost porážky.

Karlos Vémola, který svůj poslední zápas v MMA absolvoval na konci března 2021, sledoval celý zápas z první řady pražské O2 areny.

Vypadá to, že Karlos je po problémech s rukou připraven nastoupit k avizovanému zápasu v OKTAGONU proti Marpovi. Pak má český “Terminátor” na mušce souboj s “Pirátem”.

“Nebudu před zápasem s Karlosem utíkat. Ještě neznám datum. Přiznávám, že jsem to s organizací ještě neprobíral a sám nevím, jak je na tom zdravotně. Mám nabídky i mimo MMA, ale v současné době se o všem jedná, takže nechci být konkrétní. Letos chci určitě hodně zápasit, chci fanouškům přinést radost. Do příštích zápasů bych také rád vnesl trochu více násilí, minule to byla hlavně válka, protože můj soupeř zvládl zápas takticky dobře. Ale bylo to neatraktivní a nudné. V tomto směru bych chtěl lidi více potěšit, to je můj největší plán do budoucna,” uvedl “Pirát” Krištofič.

Zdroj: Instagram Samuel Krištofič

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ