DomůUFCPodruhé dopoval, tak letí! UFC se s brazilským těžkotonážníkem nemazlila

Podruhé dopoval, tak letí! UFC se s brazilským těžkotonážníkem nemazlila

UFC se s dopingovými hříšníky nemazlí. Dalším, kdo to poznal na vlastní kůži je brazilský bojovník Carlos Felipe.

Brazilská těžká váha Carlos Felipe byl propuštěn z největší světové organizace MMA. Po své poslední prohře s Andreiem Arlovskim, ke které došlo v říjnu loňského roku, měl zápasník pozitivní dopingový nález.

Felipe byl výsledkem testu překvapen. Podle svých slov nechtěl plýtvat penězi na dokazování své neviny a nepodnikl v tomto směru žádné kroky. Bylo to podruhé v jeho kariéře, kdy byl přistižen při užívání zakázaných látek.

Jak informovala zahraniční média, UFC se rozhodla Felipeho (11-2 MMA) propustit. Brazilský zápasník v kleci největší světové organizace MMA absolvoval pět zápasů, s bilancí 3-2.

Jeho manažer Leonardo Pateira oznámil, že mají v plánu se do UFC vrátit. Felipe má pozastavenou činnost do dubna 2023. Po skončení suspendace se bude snažit vyhrát několik zápasů a vrátit se do oktagonu UFC.

Zdroj: MMA Fighting

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ