DomůUFCReakce Tony Fergusona na zrušení turnaje UFC 249

Reakce Tony Fergusona na zrušení turnaje UFC 249

Tony Fergusona překvapilo zrušení turnaje UFC 249 a tím i jeho souboje s Justinem Gaethjem o prozatímní titul šampiona lehké váhy. Každopádně to Tonyho neodradilo od další práce.

Embed from Getty Images

Očekávalo se, že Tony Ferguson společně s Justinem Gaethjem budou hrdiny zápasu večera na turnaji, který byl plánován na 18. dubna. Měl to být fascinující souboj dvou zápasníků s velice atraktivním stylem boje, který se měl uskutečnit v Tachi Palace v Kalifornii na území indiánské rezervace kmene Tachi-Yokut.

Turnaj však byl nakonec přeložen na jiný neupřesněný termín, a to poté, kdy Disney a ESPN požádali Danu Whita, aby turnaj zrušil kvůli pandemii koronoviru.

Tony Ferguson se informaci o zrušení turnaje dozvěděl během rozhovoru s Brianem Martinem z OC Register.

První slova Tony Fergusona poté, kdy se dozvěděl o zrušení akce:

“Páni.”

Po několikavteřinové odmlce “El Cucuy” dodal:

“No co, budu dál trénovat.”

Když byl turnaj zrušen, je možné, že se po skončení pandemie Tony utká s Khabibem Nurmagomedovem, tak, jak bylo původně naplánováno. Nebojoval by tedy s Justinem Gaethjem o prozatímní pás šampiona lehké váhy. Každopádně Ferguson oznámil, že bude trénovat dál a cíle zůstávají stále stejné.

“Hmmm … víš co? Jsem si jistý, že se to stalo z dobrého důvodu. Buďme realisty. Musím si udržet víru. Musíme se soustředit na to, co můžeme ovládat, tj. srdeční frekvenci a dýchání.”

“Kámo, budu dál sbírat trofeje. Budu dělat pořád to, co jsem dělal dosud. Pokaždé, když se ráno probudím, pomodlím se a udělám si svoje. Přitulím se ke svému malému chlapci, políbím svoji ženu. Jen…dělám, co dělám. Co jiného bych měl dělat?”

Tony také řekl, že se chce spojit s Danou Whitem, aby mu poděkoval za to, že se snažil dotáhnout pořádání turnaje za každou cenu do konce. Pak dodal, že volný čas využije k nabrání svalové hmoty, protože přiznává, že je příliš hubený.

Zdroj: OC Register | mmafighting.com

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ