Sobota, 4 února, 2023
DomůUFCReakce Tony Fergusona na zrušení turnaje UFC 249

Reakce Tony Fergusona na zrušení turnaje UFC 249

Tony Fergusona překvapilo zrušení turnaje UFC 249 a tím i jeho souboje s Justinem Gaethjem o prozatímní titul šampiona lehké váhy. Každopádně to Tonyho neodradilo od další práce.

Embed from Getty Images

Očekávalo se, že Tony Ferguson společně s Justinem Gaethjem budou hrdiny zápasu večera na turnaji, který byl plánován na 18. dubna. Měl to být fascinující souboj dvou zápasníků s velice atraktivním stylem boje, který se měl uskutečnit v Tachi Palace v Kalifornii na území indiánské rezervace kmene Tachi-Yokut.

Turnaj však byl nakonec přeložen na jiný neupřesněný termín, a to poté, kdy Disney a ESPN požádali Danu Whita, aby turnaj zrušil kvůli pandemii koronoviru.

Tony Ferguson se informaci o zrušení turnaje dozvěděl během rozhovoru s Brianem Martinem z OC Register.

První slova Tony Fergusona poté, kdy se dozvěděl o zrušení akce:

„Páni.“

Po několikavteřinové odmlce „El Cucuy“ dodal:

„No co, budu dál trénovat.“

Když byl turnaj zrušen, je možné, že se po skončení pandemie Tony utká s Khabibem Nurmagomedovem, tak, jak bylo původně naplánováno. Nebojoval by tedy s Justinem Gaethjem o prozatímní pás šampiona lehké váhy. Každopádně Ferguson oznámil, že bude trénovat dál a cíle zůstávají stále stejné.

„Hmmm … víš co? Jsem si jistý, že se to stalo z dobrého důvodu. Buďme realisty. Musím si udržet víru. Musíme se soustředit na to, co můžeme ovládat, tj. srdeční frekvenci a dýchání.“

„Kámo, budu dál sbírat trofeje. Budu dělat pořád to, co jsem dělal dosud. Pokaždé, když se ráno probudím, pomodlím se a udělám si svoje. Přitulím se ke svému malému chlapci, políbím svoji ženu. Jen…dělám, co dělám. Co jiného bych měl dělat?“

Tony také řekl, že se chce spojit s Danou Whitem, aby mu poděkoval za to, že se snažil dotáhnout pořádání turnaje za každou cenu do konce. Pak dodal, že volný čas využije k nabrání svalové hmoty, protože přiznává, že je příliš hubený.

Zdroj: OC Register | mmafighting.com


Sleduj turnaj UFC FIGHT NIGHT: Lewis vs. Spivak ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v noci ze soboty 4.2. na neděli 5.2.


Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
80SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ