DomůUFCŠampion UFC Deiveson Figueiredo odmítá bojovat v Mexiku kvůli výhrůžkám: Mexičtí fanoušci...

Šampion UFC Deiveson Figueiredo odmítá bojovat v Mexiku kvůli výhrůžkám: Mexičtí fanoušci chtějí Cejudovu hlavu!

Deiveson Figueiredo, šampion UFC v muší váze, si rozmyslel místo konání případného čtvrtého zápasu s Brandonem Morenem, který původně navrhoval uspořádat v Mexiku.

Po získání mistrovského pásu UFC Deiveson Figueiredo prohlásil, že by byl rád, kdyby se potenciální čtvrtý zápas s Brandonem Morenem uskutečnil v zemi soupeře, tedy v Mexiku. Mexičtí fanoušci však, prostřednictvím sociálních sítí, neustále na Figueireda a jeho přítele a trenéra Henryho Cejuda útočí, a proto si “Deus da Guerra” svůj návrh rozmyslel.

V rozhovoru pro portál Combate Figueiredo vysvětlil, že se tak rozhodl především kvůli tomu, že Henry Cejudo není u mexických fanoušků příliš oblíbený. Vzhledem k těmto útokům by si přál, aby se příští zápas, navzdory původním plánům, odehrál mimo Mexiko.

“Pokud budeme bojovat v Mexiku, můžete si být jisti, že do oktagonu nepůjdeme s Henrym Cejudem,” prozradil Figueiredo. “Mexičané chtějí jeho hlavu. Vyhovím Cejudově žádosti a požádáme UFC, aby zápas přesunula do Brazílie nebo na jiné místo mimo Mexiko. Ani já tam nechci bojovat. Tamní fanoušci jsou velmi zaujatí. Někteří Mexičané mi vyhrožují a urážejí mě. Jsem podle nich opice. Z tohoto důvodu nechci bojovat v Mexiku.”

Deiveson Figueiredo získal v roce 2020 uvolněný titul UFC v muší váze, když porazil na submisi Josepha Benavideze. V listopadu 2020 pak pás šampiona poprvé obhajoval a Alexe Pereze porazil na submisi už v prvním kole. V prosinci téhož roku pak remizoval s Morenem.

Odveta mezi Figueiredem a Morenem se uskutečnila v červnu 2021. Moreno porazil Figueireda ve třetím kole na submisi a získal pás šampiona muší váhy. A nakonec v trilogii zvítězil Figueiredo, když porazil Morena na body a vzal si od něj pás zpět.

Pokud by UFC další zápas Figueireda s Morenem uspořádala, jednalo by se o historický okamžik, protože by to bylo poprvé, kdy by se pod hlavičkou organizace utkali dva zápasníci čtyřikrát. Nemluvě o tom, že by se počtvrté za sebou utkali o stejný titul UFC.

Zdroj: Combate

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ