DomůUFCSebevědomý Stipe Miocic před soubojem s Jonesem: Nepochybuji o tom, že vyhraji

Sebevědomý Stipe Miocic před soubojem s Jonesem: Nepochybuji o tom, že vyhraji

Stipe Miocic je přesvědčen, že v oktagonu UFC porazí Jona Jonese. Bývalý šampion těžké váhy se chce vrátit na vrchol královské divize, jejímž současným králem je “Bones”, který minulý víkend na UFC 285 v Las Vegas porazil Ciryla Ganea.

Jones se do klece MMA vrátil po několikaleté soutěžní pauze a při svém debutu v těžké váze UFC s lehkostí porazil Ciryla Ganea. “Bones” nenechal nikoho na pochybách. Bývalý šampion polotěžké váhy Francouze naprosto převálcoval a porazil jej na submisi už v 1. kole zápasu.

Ihned po zápase s “Bon Gaminem” vyzval Jones na souboj Stipeho Miocice, kterého považuje za nejlepšího bojovníka těžké váhy v historii UFC. Ten se v rozhovoru s novinářem Arielem Helwanim k možnému souboji s Jonesem, který se podle něj uskuteční letos v červenci, vyjádřil.

“Od začátku toho týdne jsem si myslel, že Ciryl vyhraje, ale čím víc jsem o tom mluvil, tím víc jsem o tom přemýšlel. Říkal jsem si, že pokud Ciryl udrží zápas ve stoje, pak právě tam Jona rozdrtí. Měl to být skvělý zápas, ale věřil jsem, že pokud Jon využije svého wrestlingu, způsobí Cirylovi docela problém. Na takový výkon jsem však nebyl připraven. Myslel jsem si, že to bude skvělá pětikolová válka, a rozhodně jsem se mýlil. Dobře pro Jona,” řekl.

Na otázku ohledně možného termínu zápasu s Jonesem Miocic potvrdil, že k němu pravděpodobně dojde letos v červenci. Bývalý šampion také řekl, že si je jistý svým vítězstvím nad “Bonesem”.

“Vyhraju, o tom nepochybuji. Bez jakýchkoli pochyb. Vím, že nikdy neprohrál. Je to na pytel, že prohraje. Bude to velká prohra. Nebudu nad tím ale vůbec přemýšlet. Prostě se to stane.”

Jones se vrátil do akce po několikaleté soutěžní pauze. Před UFC 285 jsme jej mohli naposledy vidět v kleci v únoru 2020.

Zajímavé je, že ani Miocic v oktagonu UFC dlouho nebojoval. Bývalý šampion se po prohře s Francisem Ngannouem, ke které došlo v březnu 2021, v kleci neukázal. Bývalý šampion UFC v těžké váze má na svém kontě vítězství nad takovými borci, jako jsou Francis Ngannou, Daniel Cormier, Alistair Overeem nebo Junior dos Santos.

“Bones” věří, že Miocic je nejlepší těžkou váhou všech dob, a tím, že ho porazí, chce převzít jeho status.

Po skončení UFC 285 prezident organizace Dana White potvrdil, že organizace tento zápas uskuteční.

Zdroj: Podcast MMA Hour

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ