DomůUFCJiří Procházka se na Rakice ohlížet nebude: Od začátku se ke mě...

Jiří Procházka se na Rakice ohlížet nebude: Od začátku se ke mě nechoval slušně

Všechno ukazuje na to, že víkendovým vítězstvím nad Dominickem Reyesem si Jiří Procházka zajistil pozici prvního titulového vyzyvatele ve své váze. Měl by se tedy utkat s vítězem souboje Jan Blachowicz vs. Glover Teixeira.

Zdroj: UFC

Polský šampion navíc už nyní vyjádřil chuť a připravenost se s českým bojovníkem utkat. Naznačil však, že nejprve změří síly s Teixeirou.

Takový vývoj situace se nelíbí Aleksandaru Rakicovi. Aktuální “trojka” žebříčku polotěžké váhy UFC už delší dobu neskrývá titulové ambice. Věří, že to právě on si zaslouží souboj s vítězem zápasu mezi Blachowiczem a Teixeirou.

Jiří Procházka: Přestal jsem ho brát vážně

Na druhou stranu existují názory, že právě ze vzájemného souboje Procházky s Rakicem by měl vzejít nový titulový vyzyvatel v polotěžké váze. Jak se však ukazuje, Procházka k takovému řešení přistupuje s obrovskou rezervou. A nemůžeme se mu divit. Připomeňme si, že když byl Rakic před několika měsíci v žebříčku před Procházkou, který se s ním chtěl utkat, Rakic mu vzkázal, že se nedívá dozadu, ale jen dopředu. Jasně mu tak dal najevo, že ho souboj s ním nezajímá. Nyní se tedy karta obrací.

Celou situaci shrnul Jiří Procházka, který řekl:

“Od začátku se o mě vyjadřoval neuctivě a proto jsem ho přestal brát vážně. I jeho komunikaci na sociálních sítích. U mě ten člověk hodně ztratil na serióznosti, neberu ho jako někoho, s kým bych měl řešit svůj případný další zápas.

Zdroj: Lidovky

Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
81SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ