DomůUFCJiří Procházka se na Rakice ohlížet nebude: Od začátku se ke mě...

Jiří Procházka se na Rakice ohlížet nebude: Od začátku se ke mě nechoval slušně

Všechno ukazuje na to, že víkendovým vítězstvím nad Dominickem Reyesem si Jiří Procházka zajistil pozici prvního titulového vyzyvatele ve své váze. Měl by se tedy utkat s vítězem souboje Jan Blachowicz vs. Glover Teixeira.

Zdroj: UFC

Polský šampion navíc už nyní vyjádřil chuť a připravenost se s českým bojovníkem utkat. Naznačil však, že nejprve změří síly s Teixeirou.

Takový vývoj situace se nelíbí Aleksandaru Rakicovi. Aktuální “trojka” žebříčku polotěžké váhy UFC už delší dobu neskrývá titulové ambice. Věří, že to právě on si zaslouží souboj s vítězem zápasu mezi Blachowiczem a Teixeirou.

Jiří Procházka: Přestal jsem ho brát vážně

Na druhou stranu existují názory, že právě ze vzájemného souboje Procházky s Rakicem by měl vzejít nový titulový vyzyvatel v polotěžké váze. Jak se však ukazuje, Procházka k takovému řešení přistupuje s obrovskou rezervou. A nemůžeme se mu divit. Připomeňme si, že když byl Rakic před několika měsíci v žebříčku před Procházkou, který se s ním chtěl utkat, Rakic mu vzkázal, že se nedívá dozadu, ale jen dopředu. Jasně mu tak dal najevo, že ho souboj s ním nezajímá. Nyní se tedy karta obrací.

Celou situaci shrnul Jiří Procházka, který řekl:

“Od začátku se o mě vyjadřoval neuctivě a proto jsem ho přestal brát vážně. I jeho komunikaci na sociálních sítích. U mě ten člověk hodně ztratil na serióznosti, neberu ho jako někoho, s kým bych měl řešit svůj případný další zápas.

Zdroj: Lidovky

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ