Šéf UFC komentuje třetí prohru Tonyho Fergusona: Možná nastal čas

Šéf UFC Dana White okomentoval třetí porážku Tonyho Fergusona v řadě a řekl, že na něm možná zanechala stopu jeho dřívější prohra s Justinem Gaethjem, ke které došlo v květnu loňského roku.

Zdroj: Newaza Apparel, CC BY 3.0, via Wikimedia Commons

Ještě bezprostředně před turnajem UFC 262 White říkal, že pokud Tony Ferguson s Dariushem vyhraje, vrátí se na vrchol lehké váhy. “El Cucuy” však prohrál a věci se mají úplně jinak.

Během pozápasové tiskové konference Dana White o Fergusonovi řekl:

“Byly to pro něj těžká tři kola. Měl problémy s obranou porazů a s následným návratem do postoje. Byla to pro něj těžká noc. Uvidíme co dále.”

Novináři se Whita také zeptali, jestli nemůže být Fergusonova dřívější prohra s Justinem Gaethjem právě tím faktorem, který mu brání v návratu na vítěznou vlnu. Připomeňme, že “El Cucuy” si z krvavé bitvy s Justinem odnesl spoustu zranění.

“Může to tak být. Ale možná jen nastal čas. Ten nás nakonec dostane všechny.”

Pro Fergusona byla prohra s Dariushem třetí porážkou v řadě. Dříve “El Cucuy” prohrál s Justinem Gaethjem a Charlesem Oliveirou.

Tony Ferguson je už pomalu inventářem organizace UFC. Vždyť v jejím oktagonu bojuje už od roku 2011. Za tu dobu vybojoval 19 zápasů, z nichž 15 bylo vítězných. Získal také 11 různých bonusů za zápasy nebo výkony večera. Už ve svém debutu získal bonus za knokaut večera.

Zdroj: UFC | MMA Fighting

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
UFCZahraniční MMA