DomůOstatní"The Blues" v irském kabátku?

“The Blues” v irském kabátku?

Ne každý ví, že Conor McGregor začínal svou sportovní kariéru s fotbalem. K fotbalu má stále blízko i dnes. Sponzoruje Lourdes Celtic FC a je také vášnivým fanouškem Manchesteru United.

O Manchesteru United také před časem tweetoval a přemýšlel nad jeho koupí. V dané konstelaci se fanoušci hojně dohadovali, zdali McGregor disponuje tak velkými financemi, aby si mohl dovolit koupi jednoho z nejúspěšnějších anglických klubů.

K ambicióznímu plánu nakonec nedošlo. Conor se nestal vlastníkem klubu, o kterém mimo jiné prohlásil, že jej přitahoval díky úspěchu a vítězné mentalitě.

Zdá se, že Conorovy choutky, co se fotbalu týče, však nevzaly za své. Nově se totiž přihlásil a začal polemizovat nad koupí jiného anglického velkoklubu, a to londýnské Chelsea.

Celá tato situace začala eskalovat ve chvíli, kdy současný majitel Roman Abramovič potvrdil své rozhodnutí prodat klub. Ozvalo se několik potenciálních zájemců. A jak je zvykem, kde je živo, tam je Conor.

Svůj zájem podpořil tweetem, kde jeho zpráva zněla jasně: “Chci prozkoumat možnosti koupě Chelsea.” Prohlášení dále podpořil i na Instagramu, kde sdílel videa, prezentujícího jej samotného v herním kabátku, jakožto hlavního představitele londýnského klubu.

Vzhledem ke Conorově “averzi k autobusům” je jedna věc jistá. Kdyby opravdu došlo ke koupi The Blues, rozhodně by se londýnský klub neprezentoval stylem – zaparkujme autobus. Trojku na dresech, která znázorňuje sponzora Trivago, by vyměnila Irova dvanáctka a Conor by se dočkal i svých oblíbených odvetných zápasů.

Jak moc lze tuto zprávu brát vážně, není jisté. Je Conor skutečně interesován, nebo se jedná o marketingový tah, díky kterému se světla reflektorů opět stočí na dublinského rodáka?

Tak či onak se to Conorovi podařilo, světla opět míří na něj.

Zdroj: BJ Penn

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
81SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ