DomůOstatní"The Blues" v irském kabátku?

“The Blues” v irském kabátku?

Ne každý ví, že Conor McGregor začínal svou sportovní kariéru s fotbalem. K fotbalu má stále blízko i dnes. Sponzoruje Lourdes Celtic FC a je také vášnivým fanouškem Manchesteru United.

O Manchesteru United také před časem tweetoval a přemýšlel nad jeho koupí. V dané konstelaci se fanoušci hojně dohadovali, zdali McGregor disponuje tak velkými financemi, aby si mohl dovolit koupi jednoho z nejúspěšnějších anglických klubů.

K ambicióznímu plánu nakonec nedošlo. Conor se nestal vlastníkem klubu, o kterém mimo jiné prohlásil, že jej přitahoval díky úspěchu a vítězné mentalitě.

Zdá se, že Conorovy choutky, co se fotbalu týče, však nevzaly za své. Nově se totiž přihlásil a začal polemizovat nad koupí jiného anglického velkoklubu, a to londýnské Chelsea.

Celá tato situace začala eskalovat ve chvíli, kdy současný majitel Roman Abramovič potvrdil své rozhodnutí prodat klub. Ozvalo se několik potenciálních zájemců. A jak je zvykem, kde je živo, tam je Conor.

Svůj zájem podpořil tweetem, kde jeho zpráva zněla jasně: “Chci prozkoumat možnosti koupě Chelsea.” Prohlášení dále podpořil i na Instagramu, kde sdílel videa, prezentujícího jej samotného v herním kabátku, jakožto hlavního představitele londýnského klubu.

Vzhledem ke Conorově “averzi k autobusům” je jedna věc jistá. Kdyby opravdu došlo ke koupi The Blues, rozhodně by se londýnský klub neprezentoval stylem – zaparkujme autobus. Trojku na dresech, která znázorňuje sponzora Trivago, by vyměnila Irova dvanáctka a Conor by se dočkal i svých oblíbených odvetných zápasů.

Jak moc lze tuto zprávu brát vážně, není jisté. Je Conor skutečně interesován, nebo se jedná o marketingový tah, díky kterému se světla reflektorů opět stočí na dublinského rodáka?

Tak či onak se to Conorovi podařilo, světla opět míří na něj.

Zdroj: BJ Penn

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ