DomůUFC"The Korean Zombie" podstoupí operaci oka. Do oktagonu se vrátí v létě

“The Korean Zombie” podstoupí operaci oka. Do oktagonu se vrátí v létě

Chan Sung Jung si bude muset dát vynucenou pauzu. Lékařská vyšetření jeho zraku prokázala nutnost operace.

Embed from Getty Images

“The Korean Zombie” se v posledních týdnech soustředil především na svůj zdravotní stav. Konkrétně na problémy s dvojitým viděním, které jej v poslední době trápilo.

Korejští lékaři neviděli nutnost operace. Chan Sung Jung tedy podstoupil další vyšetření v USA. Lékaři ve Phoenixu byli jiného názoru než jejich korejští kolegové a tak se “Zombie” rozhodl, že operaci postoupí a bude to ve Spojených státech.

Podle amerických lékařů by se nemělo jednat o komplikovaný zákrok a veterán UFC by se do klece mohl vrátit v červenci nebo v srpnu letošního roku.

Zdroj:  bloodyelbow.com | Twitter Chan Sung Jung

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ