Tyron Woodley o zápase s Jakem Paulem: Nemůžu se dočkat, až mu zavřu hubu!

Tyron Woodley je hluboce přesvědčený o tom, že pro něj jeho nejbližší protivník, kterým je youtuber Jake Paul, nepředstavuje žádnou výzvu. Tedy alespoň ze sportovního hlediska.

Zdroj: UFC

V pondělí se objevily první zprávy o tom, že Tyron Woodley změří síly s Jakem Paulem v boxerském zápase. O pár dní později je už veřejnost obeznámena s dalšími informacemi, týkajícími se tohoto duelu. Souboj bývalého šampiona UFC s populárním youtuberem se uskuteční 28. srpnaproběhne ve váze do 190 liber (86,20 kg).

Woodley, pro kterého bude tento zápas boxerský debutem, v rozhovoru pro ESPN řekl:

“Bude to ten nejlehčí zápas v mé kariéře. A zároveň největší výplata. V zásadě jsem byl vybrán, abych se vypořádal s tímhle odpadem. Nemůžu se dočkat, až mu zavřu hubu. Zbavím svět bojových umění toho týpka. Dělám to pro lidstvo a celý svět boxu a MMA.”

Sledovat turnaje UFC a OKTAGON zdarma můžete ZDE.

Tyron Woodley má za sebou v MMA čtyři prohry v řadě. Prohrál na body s Kamaru Usmanem Gilbertem Burnsem, pro zranění s Colby Covingtonem a na submisi jej porazil Vicente Luque. To byl také poslední zápas Tyrona v kleci organizace UFC, která mu následně nenabídla nový kontrakt. Dříve Woodley porazil takové borce, jako jsou Darren Till, Demian Maia, Stephen Thompson, Robbie Lawler nebo Kelvin Gastelum.

Jake Paul má za sebou tři profesionální boxerské zápasy a ve všech zvítězil před časem. Před několika týdny si bez nejmenších problémů poradil s bývalým bojovníkem UFC Benem Askrenem a jak se vyjádřil, má v plánu porážet čím dál lepší zápasníky MMA.

Zdroj: Twitter Ariel Helwani

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
Ostatní