DomůUFCUFC Fight Night: Waterson vs. Hill - výsledky a bonusy turnaje

UFC Fight Night: Waterson vs. Hill – výsledky a bonusy turnaje

Ačkoli na zápasové kartě turnaje UFC Vegas 10 chyběla velká jména, přesto se bylo na co dívat. Velké množství submisí, skvělé zápasy a překvapivé výsledky. I takový byl poslední turnaj organizace UFC, který se uskutečnil v noci ze soboty na neděli. 

Embed from Getty Images

Prelims turnaje nám nabídlo celkem šest zápasů, z nichž hned čtyři skončily submisí. Zrodilo se mezi nimi také největší překvapení turnaje, když Kevin Croom, při svém debutu v UFC, porazil za 31 vteřin Roosevelta Robertse.

Na hlavní kartě se představili dva veteráni MMA a oba si na svá konta připsali vítězství. Nejprve Ed Herman v těžkém zápase porazil Mika Rodrigueze. Zápas se pro Hermana nevyvíjel dobře. Rodriguez po opatrném začátku postupně přebíral otěže zápasu do svých rukou. Ve třetím kole to už vypadalo na zcela jednoznačnou záležitost. Ovšem když Rodriguez v jedné chvíli “masíroval” Hermana na zemi, nedával si pozor a Herman mu nasadil kimuru. Pevně ji utáhl a nedal Rodriguezovi šanci. Tomu nezbývalo nic jiného než zápas, ve kterém vedl, odklepat.

Druhým veteránem byla “The Happy Warrior” Roxanne Modafferi, která nastoupila do zápasu s bývalou trojnásobnou mistryní světa v muaythai, Andreou Lee. Bylo jasné, že Modafferi, která má černý pás v BJJ a hnědý pás v judu, bude chtít souboj dostat na zem, kdežto Lee bude dělat všechno proto, aby se bojovalo především v postoji. Tomu odpovídal průběh celého zápasu. Andrea Lee byla lepší v postoji, když se však zápas dostal na zem, těžila z toho Modafferi. Souboj to byl velice těsný a nakonec na body zvítězila Roxanne, i když by se dalo o rozhodnutí sudích polemizovat.

Ve druhém zápase večera se utkal neporažený Ottman Azaitar s Khamou Worthym.  Vzhledem k tomu kolik rozdali oba borci ve své kariéře knokautů, dalo se očekávat, že zápas bude mít rychlý průběh a nebo se naopak stane zápasem večera. Potvrdila se první varianta. Po opatrné první minutě, kdy se oba borci oťukávali a prakticky nepadl ani jeden úder, se do toho obuli. A netrvalo dlouho, aby Azaitar dostál své přezdívce “Bulldozer“. Několika přesnými údery na hlavu otřásl Worthym, pak jej přitlačil k pletivu, kde rozjel vysokokadenční palbu na tělo a na hlavu. Worthy se dostává do pokleku, Azaitar neustává v bití. Worthy se prakticky nebrání. Nezbývá nic jiného, než aby sudí zápas ukončil. Azaitar si připisuje 13 vítězství v kariéře, z toho desáté KO/TKO.

Hlavní zápas večera nabídl skvělou podívanou, ve které obě zápasnice potvrdili, že jsou opravdovými bojovnicemi, které se nevzdají za žádnou cenu. V hodně vyrovnaném souboji bylo vidět, jak komplexními fighterkami jsou. Obě byly nebezpečné v postoji i na zemi. Vyhrát ale mohla jen jedna. Po pětikolové bitvě sudí rozhodli těsně pro Waterson.

Výsledky turnaje UFC Fight Night: Waterson vs. Hill

Main Event

115 lbs: Michelle Waterson porazila Angelu Hill nejednomyslným rozhodnutím (48-47, 49-46, 47-48)

Co-Main Event

155 lbs: Ottman Azaitar porazil Khamu Worthyho TKO v 1. kole, 1:33

Main Card

125 lbs: Roxanne Modafferi porazila Andreu Lee jednomyslným rozhodnutím (3x 29-28)
205 lbs: Ed Herman porazil Mika Rodrígueze submisí ve 3. kole, 4:01
155 lbs: Bobby Green porazil Alana Patricka jednomyslným rozhodnutím (3x 30-27)
145 lbs: Billy Quarantillo porazil Kyla Nelsona KO ve 3. kole, 0:07

Prelims

135 lbs: Sijara Eubanks porazila Julii Avilu jednomyslným rozhodnutím (3x 29-27)
155 lbs: Kevin Croom porazil Roosevelta Robertse submisí v 1. kole, 0:31
265 lbs: Alexander Romanov porazil Roque Martineze submisí ve 2. kole, 4:22
155 lbs: Jailin Turner porazil Broka Weavera submisí ve 2. kole, 4:20
170 lbs: Bryan Barberena porazil Anthonyho Ivyho jednomyslným rozhodnutím (2x 30-27, 29-28)
125 lbs: Sabina Mazo porazila Justine Kish submisí ve 3. kole, 3:57

Bonusy

  • Výkon večera – Ottman Azaitar
  • Výkon večera – Kevin Croom
  • Zápas večera – Michelle Waterson vs. Angela Hill

Každý z těchto zápasníků získal bonus ve výši $ 50,000.

Zdroj: UFC | MMA Fighting

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ