Tyson Fury vs. Deontay Wilder 3: První setkání tváří v tvář

Boxeři Tyson Fury a Deontay Wilder se spolu utkají 24. července v Las Vegas. Bude se jednat o jejich třetí vzájemný souboj o titul mistra světa organizace WBC v těžké váze.

Zdroj: DAZN

V noci se konala první tisková konference před galavečerem Fury vs. Wilder 3. Američan během konference neodpovídal na žádné otázky novinářů. Nasadil si sluchátka a poslouchal hudbu. S Furym se nedostal do jediné slovní potyčky. Jen na začátku řekl, že nebude nic komentovat, protože se vše rozhodne až v ringu.

Tyson Fury se během tiskové konference vyjádřil k jejich poslednímu souboji a nabídl i svou predikci, týkající se jejich třetího zápasu.

“Ve druhém zápase s Wilderem jsem měl taktiku někde. Byl tak slabý, že jsem nemusel nic plánovat. Deontay má jen jedinou věc – úder. Jinak nemůže nabídnout vůbec nic. Teď uvidíte, jak si s ním poradím. Nyní jsem v přípravě 18 měsíců. Před naším druhým zápasem jsem měl na přípravu jen 6 týdnů. Pro nadcházející zápas jsem se rozhodl přibrat, protože ho chci knokautovat. Věřím, že Wilder je fyzická i psychická troska. V sedmém kole tento nerovný zápas ukončím.”

Na závěr tiskové konference proběhl staredown. Oba bojovníci si hleděli do očí téměř šest minut, aniž by řekli jediné slovo.

Zdroj: Boxing Scene | Twitter ESPN Ringside

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
Ostatní