Účty budou splaceny! Uvidíme odložené finále Undergroundu Peňáz vs. Čepo

Zápas, na který domácí fanoušci MMA netrpělivě čekali, se uskuteční. Největší tuzemská organizace smíšených bojových umění OKTAGON MMA oznámila dlouho očekávaný duel Peňáz vs. Čepo.

Zdroj: OKTAGON MMA

Souboj talentovaných bojovníků se odehraje na jubilejním turnaji OKTAGON 30 v pražské O2 areně.

S nadsázkou lze říci, že půjde o odložené finále loňského projektu OKTAGON Underground, v němž se měli oba zápasníci původně utkat.

Kvůli zranění Peňáze k tomu však nakonec nedošlo. Český bojovník se rozhodl vstoupit do vod MMA a ve čtyřech zápasech v kleci si připsal čtyři knokautové výhry.

Na druhou stranu Vlasto Čepo, rodák ze srbského Nového Sadu, je také jedním z bojovníků, kteří jsou schopni kdykoli ukončit zápas knokautem.

Má velmi pozitivní bilanci sedmi výher a jediné porážky, kterou utrpěl v zápase s Mateuszem Strelczykem na turnaji OKTAGON 17.

Souboj mezi Peňázem a Čepem bude splacením nevyřízených účtů, jelikož mezi zápasníky panuje obrovské napětí. Vše začalo tím, když Matěj Peňáz nepřímo obvinil Vlasta Čepa z užívání nedovolených látek. Tomu se ovšem taková slova nelíbila a od té doby nemůže přijít Peňázovi na jméno.

Je tedy jasné, že 30. prosince to bude v oktagonu jiskřit.

Zdroj: Instagram OKTAGON MMA

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
CZ/SK MMAOktagon MMA

PŘEČTI SI TAKÉ