DomůUFCUFC 246: Roxanne Modafferi překvapivě poráží Maycee Barber

UFC 246: Roxanne Modafferi překvapivě poráží Maycee Barber

Roxanne Modafferi, která měla být snadnou překážkou pro Maycee Barber, dokázala po dominantním výkonu svou soupeřku překvapivě porazit.

Embed from Getty Images

Barber, která byla UFC velice promována, jako budoucí hvězda organizace, Modafferi po celé utkání prakticky k ničemu nepustila a hlavně na zemi jí dávala co proto.

V prvním kole Modafferi velice aktivní prací v postoji eliminovala prakticky veškeré snažení Barber. Když se jí pak podařilo soupeřku dostat na zem, Barber se nezmohla už vůbec na nic.

Ve druhém kole, které prakticky celé strávila na zemi na zádech, si mladičká Barber poranila koleno. Navíc začala hodně krvácet z hlavy, když jí Modafferi loktem způsobila tržnou ránu.

Třetí kolo probíhalo prakticky ve stejném duchu jako předchozí kola. Modafferi dominovala a na zemi si pohlídala cenné vítězství. Barber bojovala, ale zápas již zvrátit nedokázala.

Sudí jednohlasně rozhodli o vítězství Roxanne Modafferi v poměru 30-27, 30-27, 30-26. Připomeňme, že Modafferi byla největším underdogem na zápasové kartě turnaje UFC 246.

Zdroj:  UFC.com | Twitter UFC


Sleduj turnaj UFC Vegas 76: Strickland vs. Magomedov ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v noci ze soboty 1.7. na neděli 2.7.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
81SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ