DomůUFCUFC 246: Roxanne Modafferi překvapivě poráží Maycee Barber

UFC 246: Roxanne Modafferi překvapivě poráží Maycee Barber

Roxanne Modafferi, která měla být snadnou překážkou pro Maycee Barber, dokázala po dominantním výkonu svou soupeřku překvapivě porazit.

Embed from Getty Images

Barber, která byla UFC velice promována, jako budoucí hvězda organizace, Modafferi po celé utkání prakticky k ničemu nepustila a hlavně na zemi jí dávala co proto.

V prvním kole Modafferi velice aktivní prací v postoji eliminovala prakticky veškeré snažení Barber. Když se jí pak podařilo soupeřku dostat na zem, Barber se nezmohla už vůbec na nic.

Ve druhém kole, které prakticky celé strávila na zemi na zádech, si mladičká Barber poranila koleno. Navíc začala hodně krvácet z hlavy, když jí Modafferi loktem způsobila tržnou ránu.

Třetí kolo probíhalo prakticky ve stejném duchu jako předchozí kola. Modafferi dominovala a na zemi si pohlídala cenné vítězství. Barber bojovala, ale zápas již zvrátit nedokázala.

Sudí jednohlasně rozhodli o vítězství Roxanne Modafferi v poměru 30-27, 30-27, 30-26. Připomeňme, že Modafferi byla největším underdogem na zápasové kartě turnaje UFC 246.

Zdroj:  UFC.com | Twitter UFC

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ