DomůUFCUFC 248: Danaa Batgerel levým hákem knokautoval Guida Cannettiho (video)

UFC 248: Danaa Batgerel levým hákem knokautoval Guida Cannettiho (video)

Danaa Batgerel se postaral o ideální začátek turnaje UFC 248 v Las Vegas, když už v 1. kole knokautoval Guida Cannettiho.

Embed from Getty Images

V utkání, které otevíralo celou zápasovou kartu turnaje UFC 248 v Las Vegas, Danna Batgerel (7-2) poprvé zvítězil v oktagonu UFC, když v 1. kole knokautoval Guida Cannettiho (8-5).

Mongolský zápasník od začátku tlačil. Cannetti bojující v levém gardu se snažil především o kopy, které směřovaly hlavně na nohy soupeře.

Oba bojovníci se nebáli chodit do ostrých boxerských přestřelek na krátkou vzdálenost, které byly většinou zakončeny, z jedné nebo druhé strany, tvrdým hákem.

Batgerel boxoval a Cannetti kopal. Mongolec inkasoval několik tvrdých lowkicků, ale na oplátku zasadil soupeři pár úderů na hlavu.

Tlak ze strany agresivně bojujícího Batgerela neochaboval. Inkasoval sice lowkick po kterém se na chvíli ocitl na zemi, ale takřka okamžitě to vrátil Cannettimu tvrdým levým hákem. Cannetti skončil na zemi, inkasoval ještě pár úderů na hlavu a byl konec.

30letý Batgerel, který trénuje v Jackson-Wink MMA si tak připsal první vítězství pod hlavičkou organizace UFC, když ve svém prvním utkání v oktagonu této organizace nestačil na Heili Alatenga.

Pro Guida Cannettiho to je druhá porážka v řadě a třetí v posledních čtyřech utkáních.

Zdroj: UFC.com

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ