UFC 248: Danaa Batgerel levým hákem knokautoval Guida Cannettiho (video)

Danaa Batgerel se postaral o ideální začátek turnaje UFC 248 v Las Vegas, když už v 1. kole knokautoval Guida Cannettiho.

Embed from Getty Images

V utkání, které otevíralo celou zápasovou kartu turnaje UFC 248 v Las Vegas, Danna Batgerel (7-2) poprvé zvítězil v oktagonu UFC, když v 1. kole knokautoval Guida Cannettiho (8-5).

Mongolský zápasník od začátku tlačil. Cannetti bojující v levém gardu se snažil především o kopy, které směřovaly hlavně na nohy soupeře.

Oba bojovníci se nebáli chodit do ostrých boxerských přestřelek na krátkou vzdálenost, které byly většinou zakončeny, z jedné nebo druhé strany, tvrdým hákem.

Batgerel boxoval a Cannetti kopal. Mongolec inkasoval několik tvrdých lowkicků, ale na oplátku zasadil soupeři pár úderů na hlavu.

Tlak ze strany agresivně bojujícího Batgerela neochaboval. Inkasoval sice lowkick po kterém se na chvíli ocitl na zemi, ale takřka okamžitě to vrátil Cannettimu tvrdým levým hákem. Cannetti skončil na zemi, inkasoval ještě pár úderů na hlavu a byl konec.

30letý Batgerel, který trénuje v Jackson-Wink MMA si tak připsal první vítězství pod hlavičkou organizace UFC, když ve svém prvním utkání v oktagonu této organizace nestačil na Heili Alatenga.

Pro Guida Cannettiho to je druhá porážka v řadě a třetí v posledních čtyřech utkáních.

Zdroj: UFC.com

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz

Sleduj a odebírej náš Youtube kanál

KATEGORIE
UFCVideaZahraniční MMA