DomůUFCUFC 248: Sean O’Malley nedal Albertu Quinonesovi šanci - (video)

UFC 248: Sean O’Malley nedal Albertu Quinonesovi šanci – (video)

Velký talent Sean O´Malley se po dlouhé pauze vrátil vítězně do oktagonu UFC, demolujíc Alberta Quinoneze už v 1. kole.

Embed from Getty Images

Už po jedné z prvních akcí skončil Quinonez po lowkicku O´Malleyho na zemi. Mladý Američan, který se vrátil po dlouhé pauze kvůli dopingovému trestu, byl velice pohyblivý. Quinonez jej prakticky nemohl trefit a nedokázal jej ani zamknout na pletivu. Pěkná otočka s kopem na trup ze strany O´Malleyho.

Mexičan se jakoby bezhlavě vrhl na O´Malleyho, ztratil rovnováhu a O´Malleymu se jej podařilo poslat na zem. Pokoušel se vstát, ale Američan ho trefil highkickem na hlavu. Quinonez šel znovu na zem, přišel Američanův zvedák, Mexičan se pak schoulil do klubíčka ve snaze se chránit. O´Malley jej zasypal kladivy a rozhodčí zápas ukončil.

https://twitter.com/i/status/1236482221634195456

Zdroj: UFC.com

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ