DomůUFCUFC 259: Amanda Nunes nedala Megan Anderson šanci a lehce ubránila pás...

UFC 259: Amanda Nunes nedala Megan Anderson šanci a lehce ubránila pás šampionky

Amanda Nunes neměla se svou soupeřkou Megan Anderson příliš práce a bez problému obhájila svůj titul šampionky pérové váhy, když zvítězila submisí v prvním kole.

Zdroj: UFC

Začátek zápasu byl poměrně klidný. Megan Anderson se snažila vyvinout tlak, ale příliš se jí to nedařilo. Po minutě zápasu trefila v postoji Nunes svou soupeřku, kterou to evidentně otřáslo. Brazilka zatlačila Megan Anderson do hluboké defenzivy. Boj se přenesl na zem, kde Nunes zasypala hlavu soupeřky smrští kladiv. Následně se jí dostala na záda, nasadila triangl a utkání dovedla do vítězného konce armbarem, po kterém Anderson musela odklepat.

Zdroj: UFC | Twitter UFC Arab | Twitter Chillem Dafoe

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ