DomůUFCUFC 263: První setkání bojovníků tváří v tvář. Vettori a Figueiredo neudrželi...

UFC 263: První setkání bojovníků tváří v tvář. Vettori a Figueiredo neudrželi nervy na uzdě!

V noci se uskutečnila tisková konference před turnajem UFC 263, které se zúčastnili bojovníci, kteří se představí ve třech hlavních zápasech večera. Setkání s novináři pak zakončily první staredowny.

Zdroj: UFC

Během tiskové konference i následných staredownů nechyběly velké emoce. Marvin Vettori, který se utká s Israelem Adesanyou o pás šampiona střední váhy, neudržel nervy na uzdě a sápal se na svého soupeře už během tiskové konference. Stejný obrázek pak následoval i během jejich staredownu.

I při staredownu protagonistů druhého titulového zápasu to jiskřilo. Šampion muší váhy Deiveson Figueiredo tvrdě odstrčil Brandona Morena, který však zůstal nad věcí a nenechal se vyprovokovat.

Nejklidnějším dojmem na tiskové konferenci pak působil Nate Diaz. Kouřil trávu a užíval si obrovskou pozornost fanoušků, kteří chvílemi skandovali jeho jméno. I jeho staredown s Leonem Edwardsem se nesl v poklidném duchu.

Kde sledovat UFC 263 se zápasy Adesanya vs. Vettori, Figueiredo vs. Moreno a Edwards vs. Diaz

Datum: 12. června 2021 (noc ze soboty na neděli)
Místo: Gila River Arena, Glendale, Arizona, USA

Kde turnaj sledovat:

00:00 – Early Prelims (UFC Fight Pass)
02:00 – Prelims (UFC Fight Pass)
04:00 – Main Card (Premier Sport / PPV)

Sledovat celý turnaj zdarma můžete také ZDE.

Zdroj: UFC | Twitter MMA Junkie

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ