DomůUFCUFC 264: Sean O´Malley porazil srdnatě bojujícího debutanta Krise Moutinha

UFC 264: Sean O´Malley porazil srdnatě bojujícího debutanta Krise Moutinha

Sean O’Malley (14-1) porazil Krise Moutinha (9-5) technickým knokautem v zápase, který zahájil hlavní kartu turnaje UFC 264. Vítězství O´Malleyho bylo zasloužené, ale samotné zastavení zápasu bylo poměrně kontroverzní.

Zdroj: UFC

Moutinho od začátku tlačil. O’Malley ho však trefoval direkty a nízkými kopy. Debutant v oktagonu UFC se snažil jít stále dopředu. Sean se prezentoval údery z různých úhlů a prokazoval skvělou techniku a rychlost. O’Malley odváděl skvělou práci. Moutinho se sice snažil, ale rozdíl v dovednostech obou bojovníků byl zcela zřejmý. Ke konci kola O’Malley zasáhl soupeře tvrdou pravačkou, po které Moutinho padl na zem. Na ukončení však nebylo dost času.

Skutečnost, že se Moutinho stále snažil jít dopředu, byla působivá. Občas se mu podařilo zasáhnout, ale ve srovnání se soupeřem to bylo žalostně málo. O’Malleyho údery byly působivější.

O’Malley zasypával soupeře množstvím úderů a předváděl svou perfektní techniku. Moutinho naopak prokázal houževnatost a značnou odolnost vůči úderům. “Sugar” svého soupeře soustavně rozbíjel a demoloval mu obličej. V závěru třetího kola, po sérii tvrdých úderů na které Moutinho nijak nereagoval, sudí Herb Dean zápas přerušil. Je otázkou, jestli takové rozhodnutí nebylo unáhlené.

Zdroj: UFC | Twitter UFC Europe

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ