DomůUFCUFC 264: Sean O´Malley porazil srdnatě bojujícího debutanta Krise Moutinha

UFC 264: Sean O´Malley porazil srdnatě bojujícího debutanta Krise Moutinha

Sean O’Malley (14-1) porazil Krise Moutinha (9-5) technickým knokautem v zápase, který zahájil hlavní kartu turnaje UFC 264. Vítězství O´Malleyho bylo zasloužené, ale samotné zastavení zápasu bylo poměrně kontroverzní.

Zdroj: UFC

Moutinho od začátku tlačil. O’Malley ho však trefoval direkty a nízkými kopy. Debutant v oktagonu UFC se snažil jít stále dopředu. Sean se prezentoval údery z různých úhlů a prokazoval skvělou techniku a rychlost. O’Malley odváděl skvělou práci. Moutinho se sice snažil, ale rozdíl v dovednostech obou bojovníků byl zcela zřejmý. Ke konci kola O’Malley zasáhl soupeře tvrdou pravačkou, po které Moutinho padl na zem. Na ukončení však nebylo dost času.

Skutečnost, že se Moutinho stále snažil jít dopředu, byla působivá. Občas se mu podařilo zasáhnout, ale ve srovnání se soupeřem to bylo žalostně málo. O’Malleyho údery byly působivější.

O’Malley zasypával soupeře množstvím úderů a předváděl svou perfektní techniku. Moutinho naopak prokázal houževnatost a značnou odolnost vůči úderům. “Sugar” svého soupeře soustavně rozbíjel a demoloval mu obličej. V závěru třetího kola, po sérii tvrdých úderů na které Moutinho nijak nereagoval, sudí Herb Dean zápas přerušil. Je otázkou, jestli takové rozhodnutí nebylo unáhlené.

Zdroj: UFC | Twitter UFC Europe


Sleduj turnaj UFC Vegas 76: Strickland vs. Magomedov ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v noci ze soboty 1.7. na neděli 2.7.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
81SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ