DomůUFCUFC 267: Těžký knokaut kolenem! Lerone Murphy uspal Makwana Amirkhaniho

UFC 267: Těžký knokaut kolenem! Lerone Murphy uspal Makwana Amirkhaniho

Lerone Murphy na turnaji UFC 267 v Abú Dhabí tvrdě knokautoval Makwana Amirkhaniho fantastickým úderem kolenem, na které si Amirkhani naběhl ve snaze o takedown.

Zdroj: UFC

Makwan Amirkhani (16-7) v prvním kole zápasu nad Leronem Murphym (11-0-1) zcela dominoval. V kole druhém jej však Murphy ukončil efektním knokautem.

Makwan Amirkhani rychle přešel do zápasnického módu a dostal Lerona Murphyho na záda. Fin Brita skvěle kontroloval shora a nedovolil mu dostat se zpět na nohy. Měl sice problémy s načasováním úderů, ale celkově byl neustále o krok před Murphym.

Brit začal druhé kolo velice intenzivně a vyvíjel velký tlak. Zaútočil údery, ale držel si dostatečný odstup od svého soupeře, aby se nevystavil jeho pokusům o porazy.

Amirkhani jej strašil náznaky pokusů o takedown. Nakonec se odhodlal a vrhl se na Murphyho nohu. Brit ovšem kontroval fantastickým kolenem a uspal ho!

Lerone Murphy si tak připsal třetí vítězství v řadě, zatímco Makwan Amirkhani potřetí v řadě prohrál a jeho budoucnost v UFC je tak nejistá.

Zdroj: UFC | Twitter UFC Espaňol

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ