DomůUFCUFC 284: Bojovníci MMA tipují zápas večera Makhachev vs. Volkanovski

UFC 284: Bojovníci MMA tipují zápas večera Makhachev vs. Volkanovski

V hlavním zápase turnaje UFC 284, který se uskuteční o tomto víkendu, se Islam Makhachev pokusí poprvé obhájit titul v lehké váze proti šampionovi pérové váhy Alexanderu Volkanovskému.

Předzápasové prognózy vidí obrovského favorita v Makhachevovi, který ale bude stát proti velezkušenému Volkanovskému, který dosud v UFC nenašel přemožitele ani v jednom ze 12 duelů.

Podaří se ruskému bojovníkovi potvrdit roli favorita nebo zvítězí Volkanovski a postará se o překvapení? A jak vidí výsledek tohoto zápasu jiní zápasníci UFC?

Sledovat celý turnaj zdarma můžete také ZDE.

Tipy bojovníků UFC na vítěze souboje Makhachev vs. Volkanovski

Devin Clark, polotěžká váha UFC: “Přemýšlel jsem o tom dlouho a myslím, že Islam ho přemůže a zvítězí.”

Parker Porter, těžká váha UFC: “To je těžký zápas. Myslím, že se přikloním k Volkanovskému, už jen proto, že je skvěle připravený. Oba jsou skvělí bojovníci a myslím, že Volkanovski se dokáže udržet ve stoje a na nohou je lepší. Také jsme ho viděli, jak se proti Ortegovi dostal z několika dobře chycených submisí.”

Thiago Moises, lehká váha UFC: “Nemyslím si, že to pro Islama bude snadný zápas, jak si někteří myslí. Bude to pro něj těžký zápas, ale myslím, že vyhraje na body.”

Blake Bilder, pérová váha UFC: “Volkanovski se mi líbí z toho důvodu, že býval mohutný a hraním ragby byl zvyklý jít proti mnohem větším a silnějším borcům. Myslím si však, že Makhachev bude nakonec nad jeho síly.”

Adam Fugitt, velterová váha UFC: “Musím ukázat na Volkanovského, přestože jde o váhu výš. Jeho údery jsou bezchybné a díky kontrole bude schopen udržet vzdálenost a udržet zápas ve stoje. Islam je šelma, ale zvítězí Volkanovski.”

Adrian Yanez, bantamová váha UFC: “Tohle je sakra dobrý zápas a myslím si, že ho Volkanovski může vyhrát. Stylově to pro něj bude těžký zápas, ale Volkanovski se každým zápasem zlepšuje a myslím, že jeho tvrdé a přesné údery budou rozhodující.”

Don Shainis, pérová váha UFC: “Vsadím si na Volkanovského. Myslím si, že pokud dojde k souboji na zemi, bude mít Makhachev šanci. Ale “Volk” má dobrou obranu proti takedownům a je příliš rychlý na nohou. Islama rozseká.”

Joe Solecki, lehká váha UFC: “Myslím, že vyhraje Islam Makhachev, ale nejsem si tím vůbec jistý.”

Kyle Nelson, pérová váha UFC: “Přál bych to Volkanovskému, ale bude to pro něj velká zkouška. Islam je mohutná lehká váha a s jeho wrestlingem si nemyslím, že Volkanovski bude schopen všechny takedowny ustát. Makhacheva vidím jako vítěze TKO ve 3. kole.”


Bojovníci tipující Islama Makhacheva: Devin Clark, Thiago Moises, Blake Bilder, Joe Solecki, Kyle Nelson.

Bojovníci tipující Alexandra Volkanovského: Parker Porter, Adam Fugitt, Adrian Yanez, Don Shainis.

Zdroj: BJ Penn


Sleduj turnaj UFC Vegas 76: Strickland vs. Magomedov ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v noci ze soboty 1.7. na neděli 2.7.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
82SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ