DomůUFCUFC 284: Bojovníci MMA tipují zápas večera Makhachev vs. Volkanovski

UFC 284: Bojovníci MMA tipují zápas večera Makhachev vs. Volkanovski

V hlavním zápase turnaje UFC 284, který se uskuteční o tomto víkendu, se Islam Makhachev pokusí poprvé obhájit titul v lehké váze proti šampionovi pérové váhy Alexanderu Volkanovskému.

Předzápasové prognózy vidí obrovského favorita v Makhachevovi, který ale bude stát proti velezkušenému Volkanovskému, který dosud v UFC nenašel přemožitele ani v jednom ze 12 duelů.

Podaří se ruskému bojovníkovi potvrdit roli favorita nebo zvítězí Volkanovski a postará se o překvapení? A jak vidí výsledek tohoto zápasu jiní zápasníci UFC?

Sledovat celý turnaj zdarma můžete také ZDE.

Tipy bojovníků UFC na vítěze souboje Makhachev vs. Volkanovski

Devin Clark, polotěžká váha UFC: “Přemýšlel jsem o tom dlouho a myslím, že Islam ho přemůže a zvítězí.”

Parker Porter, těžká váha UFC: “To je těžký zápas. Myslím, že se přikloním k Volkanovskému, už jen proto, že je skvěle připravený. Oba jsou skvělí bojovníci a myslím, že Volkanovski se dokáže udržet ve stoje a na nohou je lepší. Také jsme ho viděli, jak se proti Ortegovi dostal z několika dobře chycených submisí.”

Thiago Moises, lehká váha UFC: “Nemyslím si, že to pro Islama bude snadný zápas, jak si někteří myslí. Bude to pro něj těžký zápas, ale myslím, že vyhraje na body.”

Blake Bilder, pérová váha UFC: “Volkanovski se mi líbí z toho důvodu, že býval mohutný a hraním ragby byl zvyklý jít proti mnohem větším a silnějším borcům. Myslím si však, že Makhachev bude nakonec nad jeho síly.”

Adam Fugitt, velterová váha UFC: “Musím ukázat na Volkanovského, přestože jde o váhu výš. Jeho údery jsou bezchybné a díky kontrole bude schopen udržet vzdálenost a udržet zápas ve stoje. Islam je šelma, ale zvítězí Volkanovski.”

Adrian Yanez, bantamová váha UFC: “Tohle je sakra dobrý zápas a myslím si, že ho Volkanovski může vyhrát. Stylově to pro něj bude těžký zápas, ale Volkanovski se každým zápasem zlepšuje a myslím, že jeho tvrdé a přesné údery budou rozhodující.”

Don Shainis, pérová váha UFC: “Vsadím si na Volkanovského. Myslím si, že pokud dojde k souboji na zemi, bude mít Makhachev šanci. Ale “Volk” má dobrou obranu proti takedownům a je příliš rychlý na nohou. Islama rozseká.”

Joe Solecki, lehká váha UFC: “Myslím, že vyhraje Islam Makhachev, ale nejsem si tím vůbec jistý.”

Kyle Nelson, pérová váha UFC: “Přál bych to Volkanovskému, ale bude to pro něj velká zkouška. Islam je mohutná lehká váha a s jeho wrestlingem si nemyslím, že Volkanovski bude schopen všechny takedowny ustát. Makhacheva vidím jako vítěze TKO ve 3. kole.”


Bojovníci tipující Islama Makhacheva: Devin Clark, Thiago Moises, Blake Bilder, Joe Solecki, Kyle Nelson.

Bojovníci tipující Alexandra Volkanovského: Parker Porter, Adam Fugitt, Adrian Yanez, Don Shainis.

Zdroj: BJ Penn

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ