DomůUFC"UFC, co se děje?" - Conora McGregora testovala USADA

“UFC, co se děje?” – Conora McGregora testovala USADA

I když Conor McGregor před časem ohlásil odchod na odpočinek, stále se udržuje ve formě a průběžně prostřednictvím sociálních sítí komentuje dění v MMA. Je zkrátka stále ve hře.

Embed from Getty Images

Přesto jej velice udivila návštěva antidopingových úředníků USADA. Conor neváhal a podělil se prostřednictvím sociálních sítí o svůj zážitek se svými fanoušky.

“UFC, co se tady děje? USADA dnes ráno přijela na moji jachtu, aby mě testovala. Já jsem na odpočinku chlapci! Ale nechám to být. Souhlasil jsem s testem.”

O případném návratu Conora McGregora zpět se hovoří od chvíle, kdy na odpočinek odešel. Šéf UFC Dana White se nechal slyšet, že věří v Conorův návrat, ale až to bude dávat smysl. Je jasné že nejde o nic jiného než o peníze. Pokud by se tedy někdy měl Conor vrátit, nebude to dříve, než se do hledišť vrátí diváci.

Zdroj: Twitter Conor McGregor

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ