DomůUFCUFC Fight Island 2: Ariane Lipski vytáhla kneebar a Luana Carolina musela...

UFC Fight Island 2: Ariane Lipski vytáhla kneebar a Luana Carolina musela odklepat

Brazilka Ariane Lipski se rychle vypořádala s Luanou Carolinou, když parádním kneebarem donutila svou krajanku odklepat.

Embed from Getty Images

Ariane Lipski se hned v úvodu pokoušela dostat svou soupeřku k pletivu, když jí zasadila několik úderů. Carolina se pokoušela vzdorovat, ale inkasovala tvrdou ránu na tělo, po které šla na zem. Lipski se, ve snaze ukončit zápas, vrhla na Carolinu. Té se však podařilo Lipski chytit nohu a už už to vypadalo, že dojde k páčení. Lipski se však zkušeně protočila, nasadila Carolině kneebar a té nezbylo nic jiného než, s velice bolestivou grimasou, souboj odklepat.

Viděli jsme teprve druhý kneebar mezi ženami v historii UFC.

Zdroj: Twitter Fear Innes | Twitter MMA 21 + | Twitter Guilherme Cruz

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ