DomůUFCUFC Norfolk: Kontroverzní ukončení zápasu Cutelaba vs. Ankalaev (video)

UFC Norfolk: Kontroverzní ukončení zápasu Cutelaba vs. Ankalaev (video)

Jestli se snažil Ion Cutelaba svým chováním v průběhu zápasu s Magomedem Ankaleavem pouze zmást svého soupeře nebo jestli byl skutečně mimo, to ví asi jen on sám.

Embed from Getty Images

Každopádně sudí Kevin MacDonald zápas ukončil a vítězem zápasu se stal Magomed Ankalaev.

Zápas ještě nezačal a bouřlivák Cutelaba si to namíři v oktagonu k Ankalaevovi a gestem mu ukázal, jak to s ním dopadne. Došlo k fyzickému kontaktu a ochranka měla plná ruce práce se zklidněním situace.

V samotném utkání o emoce rovněž nebyla nouze, a to poté, kdy po 38 vteřinách rozhodčí Kevin MacDonald utkání předčasně ukončil.

Kontroverznímu rozhodnutí sudího předcházelo několik ostrých pěstních přestřelek a kopů mezi oběma borci, po kterých Cutelaba vypadal, že je otřesený. Je však docela pravděpodobné, že svůj stav pouze hrál, ve snaze zmást Ankalaeva. Pokud tomu tak skutečně bylo, zmátl pouze Kevina MacDonalda, který zápas předčasně ukončil a obrovská kontroverze byla na světě.

Zdroj: UFC.com | Twitter UFC | Twitter ESPN

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ