DomůUFCUFC on ESPN 8: Krvavá řež mezi Landwehrem a Elkinsem (video)

UFC on ESPN 8: Krvavá řež mezi Landwehrem a Elkinsem (video)

Brutální zápas, který skončil krvavou lázní předvedli na turnaji UFC on ESPN 8: Overeem vs. Harris, Nate Landwehr a Darren Elkins.

Embed from Getty Images

Nate Landwehr a Darren Elkins se ve svém vzájemném utkání vůbec nešetřili a předvedli nebývale vzrušující souboj. Zápas probíhal ve vysokém tempu a byl bohatý na otevřené výměny v postoji.

Hluboká tržná rána na čele Darrena Elkinse způsobila, že po 15 minutách zápasu byla podlaha oktagonu i oba bojovníci zcela od krve.

Po skončení zápasu se sudí jednomyslně přiklonili na stranu Nata Landwehra, ale obdiv patří bezesporu i jeho soupeři Darrenu Elkinsovi.

Podívejte se na nejlepší záběry z tohoto tvrdého souboje:

Nate Landwehr si na turnaji UFC on ESPN 8 připsal své první vítězství v oktagonu UFC. 31letý Američan debutoval v organizaci v lednu letošního roku, kdy jej kolenem knokautoval Herbert Burns.

Darren Elkins je už pomalu součástí inventáře UFC. V organizaci působí od roku 2010. Poslední dva roky se mu však vůbec nedaří. Porážka od Landwehra byla jeho čtvrtou prohrou v řadě.

Zdroj: UFC | Twitter ESPN MMA | Twitter MMA Junkie | Twitter MMA Gone Wild | Twitter MMAssault

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ