DomůUFCUFC připravuje Dana White's Contender Series pro Asii

UFC připravuje Dana White’s Contender Series pro Asii

Organizace UFC se stále více zaměřuje na své obchodní aktivity v Asii. Nedávno bylo v Šanghaji otevřeno obrovské tréninkové zařízení UFC Performance Institute. Nyní navíc UFC oznámila, že v roce 2020 v Asii zahájí program Contender Series.

Embed from Getty Images

Díky tomuto programu, který měl premiéru na trhu v roce 2017, získává UFC nové zápasníky, kteří během show bojují o smlouvu.

Nová asijská verze seriálu Dana White’s Contender bude probíhat v Shanghai UFC Performance Institute.

Šéf UFC Dana White je potěšen, že jeden z jeho stěžejních projektů bude expandovat do Číny:

“Jednou z mých oblíbených aktivit v této práci je hledání nových talentů pro naši organizaci. Na světě není místo s větším potenciálem pro talentované bojovníky, než je Asie. A my k nalezení těchto zápasníků použijeme Dana White’s Contender Series.”

Zdroj: UFC.com | Facebook UFC

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ