DomůUFCUFC: Tři nejbližší turnaje přeloženy na neurčito

UFC: Tři nejbližší turnaje přeloženy na neurčito

Podle neoficiálních informací jsou tři nejbližší turnaje UFC zrušeny a budou přeloženy na neurčito.

Embed from Getty Images

Vypadá to, že Dana White a spol., prohráli válku s pandemií koronaviru. Novinář Michael Carroll na svém Twitteru neoficiálně informoval o tom, že šéf UFC Dana White rozeslal svým spolupracovníkům a zaměstnancům e-mail, ve kterém je informoval o přesunutí tří nejbližších turnajů UFC na neurčito.

Caroll na svém Twitteru napsal:

“Turnaj UFC, který se měl uskutečnit o tomto víkendu a turnaje, které se měly konat 28. března a 11. dubna jsou přeloženy na blíže neurčený termín v budoucnosti.”

A pokračoval:

“Dana White ocenil úsilí všech zaměstnanců a jejich práci při přípravě a organizování turnajů UFC kdykoli a kdekoli na světě. Ale řekl, že nyní se turnaje konat prostě nemohou.”

“UFC také nabídlo podporu všem svým zaměstnancům a jejich rodinným příslušníkům pro případy, když budou, v nejbližších týdnech a měsících, potřebovat ošetření, případně jinou lékařskou pomoc.”

První zrušenou a přesunutou akcí je turnaj UFC on ESPN+ 29, který se měl původně uskutečnit v sobotu v Londýně. Hlavním zápasem tohoto turnaje měl být souboj mezi Tyronem Woodleym a Leonem Edwardsem, který je klíčový, co se týká rozložení sil ve weltrové váze. Dá se předpokládat, že vítěz tohoto souboje si zajistí šanci na titulový zápas.

Dalším zrušeným a přeloženým turnajem je UFC on ESPN 8 s Francisem Ngannou a Jairzinho Rozenstruikem v hlavních rolích. Tento turnaj se měl uskutečnit 28. března v americkém Columbusu.

Posledním turnajem, který byl prozatím zrušen a přeložen je turnaj UFC on ESPN+ 30, který se měl uskutečnit 11. dubna v Portlandu, v USA. Hlavním zápasem večera na tomto turnaji měl být souboj těžkých vah Alistaira Overeema a Walta Harrise.

Plné znění e-mailu Dany Whita zaměstnancům a spolupracovníkům (podle MMAJunkie.com):

“Ahoj všem,

poslední týdny byly šílené.

Dělali jsme co se dalo, abychom zachovali harmonogram našich turnajů, protože zápasníci chtějí bojovat, my chceme pracovat a fanoušci chtějí sledovat svůj oblíbený sport.

V posledních dnech nám psalo velké množství lidí, kteří nám děkovali za to, že jsme nezrušili sobotní turnaj v Brasilii. Když se totiž na světě dějí hrozné věci, tragédie a tak, lidé se chtějí vrátit k normálu a v takových chvílích není nic lepšího, než sledování sportovních přenosů.

Udělali jsme vše, co jsme mohli, abychom přesunuli naše tři následující turnaje – Londýn, Columbus a Portland. Ale každý den se objevovala nová a nová omezení, týkající se cestování a shromažďování lidí, která nám neumožňují náš turnajový harmonogram dodržet. Nemůžeme uspořádat turnaj ani ve Vegas, v našem městě, protože do 25. března se v Nevadě zakazuje pořádání jakýchkoli turnajů bojových sportů.

Vy víte, že se v tomhle byznysu pohybuji už 20 let. A vždy jsme našli způsob, aby se turnaj mohl uskutečnit. Když zápasník neudělal váhu, zranil se nebo když nám neumožnili někde uspořádat turnaj, vždy jsme si poradili. Tentokrát je to ale jiné. Týká se to celého světa a není nic důležitějšího než zdraví a bezpečnost vás a vašich rodin.

Proto také okamžitě uzavíráme všechny naše kanceláře, včetně centrály ve Vegas, a to minimálně do 31. března. A prosíme všechny zaměstnance, aby pracovali z domova. UFC Performance Institute bude také zavřený, jak pro personál, tak pro sportovce. Následující tři turnaje – Londýn, Columbus a Portland budou přeloženy. Turnaj UFC 249 nadále figuruje v našich plánech, ale je možné, že se akce uskuteční na jiném místě. Budeme vás informovat.

Stále vám opakuji – JSTE NEJLEPŠÍ. Teď to sice stojí za ho*no, ale my si poradíme a vyjdeme z toho tvrdší a silnější než jsme byli dříve.

Teď je prioritou postarat se o vás a vaše rodiny.

Na závěr chci abyste věděli, že UFC je s vámi. Jestli vy nebo kdokoli z vaší rodiny bude mít symptomy onemocnění koronavirem a budete mít problémy, pomůžeme vám. V takových případech se obraťte na mě, na Lawrence nebo na Huntera.

Dana

Zdroj: Michael Carroll – Twitter | MMAjunkie.com

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ