DomůUFCUFC Vegas 26: Alex Morono knokautoval Donalda Cerroneho! "Cowboy" nevyhrál už šestý...

UFC Vegas 26: Alex Morono knokautoval Donalda Cerroneho! “Cowboy” nevyhrál už šestý zápas v řadě

Alex Morono knokautoval Donalda Cerroneho už v prvním kole jejich souboje na turnaji UFC Vegas 26. Legendární “Cowboy” nedokázal zvítězit už v šestém zápase po sobě.

Zdroj: UFC

Morono se snažil svého soupeře zasáhnout hned ze startu tvrdým pravým hákem, ale minul. Nakonec “The Great White” natlačil svého protivníka na pletivo. Cerrone se ale z klinče dostal a bojovníci se vrátili na střed oktagonu. Morono se údery snažil vytvářet neustálý tlak. Na druhou stranu “Cowboy” dobře kopal. Morono byl však celkově v postoji lepší. Byl mnohem rychlejší než Cerrone.

Na konci prvního kola se Morono trefil několika tvrdými údery a otřásl “Cowboyem”. Morono pokračoval v úderech na hlavu i tělo Cerroneho, který toho měl už evidentně dost a nebyl schopen se aktivně bránit. Sudí vkročil mezi bojovníky a zápas ukončil.

Pro Donalda Cerroneho se jednalo o zápas s pořadovým číslem 37, který v UFC absolvoval. Je však otázkou, jestli po šesti zápasech v řadě, ve kterých nedokázal zvítězit, ještě v oktagonu organizace nějaký další přidá.

Zdroj: UFC | Twitter UFC Español

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ