UFC Vegas 26: Alex Morono knokautoval Donalda Cerroneho! „Cowboy“ nevyhrál už šestý zápas v řadě

Alex Morono knokautoval Donalda Cerroneho už v prvním kole jejich souboje na turnaji UFC Vegas 26. Legendární „Cowboy“ nedokázal zvítězit už v šestém zápase po sobě.

Zdroj: UFC

Morono se snažil svého soupeře zasáhnout hned ze startu tvrdým pravým hákem, ale minul. Nakonec “The Great White” natlačil svého protivníka na pletivo. Cerrone se ale z klinče dostal a bojovníci se vrátili na střed oktagonu. Morono se údery snažil vytvářet neustálý tlak. Na druhou stranu „Cowboy“ dobře kopal. Morono byl však celkově v postoji lepší. Byl mnohem rychlejší než Cerrone.

Na konci prvního kola se Morono trefil několika tvrdými údery a otřásl „Cowboyem“. Morono pokračoval v úderech na hlavu i tělo Cerroneho, který toho měl už evidentně dost a nebyl schopen se aktivně bránit. Sudí vkročil mezi bojovníky a zápas ukončil.

Pro Donalda Cerroneho se jednalo o zápas s pořadovým číslem 37, který v UFC absolvoval. Je však otázkou, jestli po šesti zápasech v řadě, ve kterých nedokázal zvítězit, ještě v oktagonu organizace nějaký další přidá.

Zdroj: UFC | Twitter UFC Español

Sledujte nás také na našem FACEBOOKU, TWITTERU nebo INSTAGRAMU.

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
UFCVideaZahraniční MMA

PŘEČTI SI TAKÉ