DomůOstatníUsyk vs. Joshua 2 - zápasová karta boxerského galavečera a kde jej...

Usyk vs. Joshua 2 – zápasová karta boxerského galavečera a kde jej sledovat

Už tuto sobotu se uskuteční dlouho očekávaný boxerský galavečer, jehož hlavním zápasem bude odvetný titulový souboj Usyk vs. Joshua 2. Akci bude hostit Džidda v Saúdské Arábii a turnaj ponese také českou a slovenskou stopu.

Odvetný zápas mezi Usykem a Joshuou se připravoval prakticky od loňského září, kdy Usyk (19-0, 13 KO) porazil v prvním vzájemném zápase Joshuu (24-2, 22 KO) na body a připravil tak Angličana hned o tři mistrovské pásy organizací IBF, WBA a WBO.

Přípravy na odvetný souboj provázely komplikace, jelikož Usyk trávil určitý čas na Ukrajině, kde pomáhal bránit svoji vlast před ruským nepřítelem. Nakonec se tedy odveta uskuteční a i fanoušci v Čechách a na Slovensku mohou být u toho. Galavečer je totiž možné sledovat za pouhé 2 dolary (necelých 50 Kč) prostřednictvím streamovací platformy DAZN.

Na turnaji se můžeme těšit také na českou a slovenskou stopu. Coby rozhodčí se představí Pavel Hynek, v ringu pak bude bojovat slovenský ranař Jozef Jurko (9-6-1, 6 KO), kterému se v osmikolovém duelu polotěžké váhy postaví Usykův tréninkový partner Daniel Lapin (5-0).

Zdroj: Matchroom Boxing

Zápas večera (22:00)
Anthony Joshua vs. Oleksandr Usyk

Hlavní karta (18:00)
Badou Jack vs. Richard Rivera
Callum Smith vs. Mathieu Bauderlique
Filip Hrgovič vs. Zhilei Zhang
Tyrone Spong vs. Andrew Tabiti
Daniel Lapin vs. Jozef Jurko
Ramla Ali vs. Crystal Garcia Nova
Ziyad Almaayouf vs. Hector Alatorre
Ben Whittaker vs. Petar Nosic
Bader Al Samreen vs. Faud Taverdi

Zdroj: YouTube DAZN | MMA Fighting | Matchroom Boxing

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ