DomůUFCFrancis Ngannou komentuje vítězství Jona Jonese na UFC 285: Jones spěchal, protože...

Francis Ngannou komentuje vítězství Jona Jonese na UFC 285: Jones spěchal, protože se bál

Bývalý šampion UFC v těžké váze Francis Ngannou se vyjádřil k vítězství Jona Jonese nad Cirylem Ganem, které se odehrálo minulý víkend na UFC 285 v Las Vegas. “Predátor” se také zmínil o tom, že se jeho souboje s “Bonesem” s největší pravděpodobností nikdy nedočkáme.

Francis Ngannou se v oktagonu UFC objevil naposledy v lednu loňského roku a v zápase proti Cirylu Ganeovi zvítězil rozhodnutím rozhodčích.

Kamerunec následně s UFC nepodepsal novou smlouvu, protože nechtěl přistoupit na podmínky, které mu organizace předložila.

Francis Ngannou o zápase Jones vs. Gane

Na svém kanálu na YouTube se “Predátor” vyjádřil k zápasu Jones vs. Gane a promluvil také o svém potenciálním souboji s “Bonesem”.

“Věděl jsem, že pokud se Jon Jones objeví v kleci se správným mentálním přístupem, ne jako ve svých posledních dvou zápasech, vyhraje, ale nemyslel jsem si, že to bude tak krátké. Myslel jsem, že zápas bude delší. Překvapilo mě, jak to skončilo. Když jsem se podíval na Cirylovu reakci, byl také překvapený, protože se ani nebránil. Nenapadlo ho, že by z této pozice mohlo dojít k submisi.”

“Od Jonese to byl skvělý výkon, nepřekvapilo mě to, protože jsem věděl, že když můj wrestling na Ganea platil, tak s Jonem to bude mít ještě mnohem těžší. Ano, Ciryl by měl těžký večer, kdyby se Jon vydal cestou wrestlingu, protože by na něm jen ležel a týral ho na zemi. Bylo ale vidět, že Jones spěchá. Jon mu nechtěl dát prostor, protože se podle mě něčeho bál. Možná by se rychle unavil, kdyby ho nemohl chytit, a tak ho od začátku honil. Vyšlo mu to, ale vypovídá to o tom, že si nebyl jistý. Spěchal a nakonec mu to prošlo.”

Souboje Ngannoua s Jonesem se pravděpodobně nedočkáme

Po Jonesově zápase s Ganem se objevily dotazy novinářů na možný souboj mezi Ngannouem a současným šampionem UFC v těžké váze, ale Dana White důrazně řekl, že “Predátor” už nikdy nebude bojovat v oktagonu jeho organizace. Ngannou se ke slovům prezidenta UFC vyjádřil.

“Byl by to pěkný zápas, ale bohužel to není možné. K tomu zápasu nedojde, pravděpodobně k němu nikdy nedojde, protože Jon má s UFC dlouhou smlouvu.”

Nyní se Jones pravděpodobně utká se Stipe Miocicem. K jejich duelu by mohlo dojít již letos v červenci během akce International Fight Week.

Pro “Bonese” bylo vítězství nad Cirylem Ganem prvním zápasem po několikaleté soutěžní pauze.

Co se týče Ngannoua, zatím není jasné, kdy ho opět uvidíme v akci. S největší pravděpodobností se objeví v boxerském ringu, ale bližší informace zatím nejsou známy.

Zdroj: YouTube Francis Ngannou

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ