DomůOstatníVáclav Mikulášek se stává členem rodiny Clash of the Stars

Václav Mikulášek se stává členem rodiny Clash of the Stars

Václav Mikulášek má nové angažmá! Nedávno na svých sociálních sítích “Baba Jaga” zveřejnil informaci, že o jeho osobu jako bojovníka je velký zájem a příští rok bude bojovat o tři tituly ve třech různých organizacích. Název první už tedy známe.

“Ahoj, já jsem Baba Jaga a příští rok je můj rok. Budu bojovat o tři tituly ve třech různých organizacích. Jsem šťastný, že stále dostávám šance a příležitosti. Neříkám, že jsou to organizace světové úrovně, ale jedna je známá po celé Evropě, z čehož mám mega radost!!!”

“Všechny si je vezmu, všechny!!! Ve dvanáctém měsíci bude vyhlášen první a ostatní během začátku nového roku. Děkuji, že si stále mohu plnit své sny!” napsal Vašek Mikulášek na svůj Instagram.

V sobotu večer na turnaji Clash of the Stars 6 ho organizace přivítala jako člena své rodiny. Zatím však není jasné, ve kterých organizacích konkrétně bude bojovat o zmíněné tituly.

“Aspoň si konečně vydělám nějaké peníze. Ale vypadal bych hloupě, kdybych bojoval s kluky, kteří tu normálně jsou. Zaboxoval bych si s Marpem nebo Sandrem Jandejsem z Love Islandu. Proti Sandrovi nic nemám, chtěl bych s ním bydlet, občas jít na procházku,” prozradil na úvod s dávkou ironie Václav Mikulášek.

Zda se s někým jmenovaným utká, je zatím otázkou a vůbec to není oficiální. Každopádně to vypadá, že Vašek Mikulášek hodlá v nové organizaci vydělávat peníze a doručit pořádnou show pro fanoušky bojových sportů a příznivce organizace Clash of the Stars.

Zdroj: Clash of the Stars | MMA Fanatik | Instagram Václav Mikulášek


Sleduj turnaj UFC Fight Night: Dariush vs. Tsarukyan ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další turnaj největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v sobotu 2.12.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ