DomůUFCVe čtyřech zápasech inkasoval pouze dva údery! Cesta Khamzata Chimaeva v číslech

Ve čtyřech zápasech inkasoval pouze dva údery! Cesta Khamzata Chimaeva v číslech

Desáté vítězství v kariéře a zároveň desáté ukončení před časem. Khamzat Chimaev (10-0-0) opět nenechal rozhodnutí zápasu v rukou rozhodčích, když na turnaji UFC 267 ukončil svého soupeře Jinglianga Liho (18-7-0) už v prvním kole.

Zdroj: UFC

Ve čtyřech dosavadních zápasech pod hlavičkou UFC strávil Khamzat Chimaev v kleci 12 minut a 54 sekund. Pozoruhodné je, že své soupeře kontroloval 11 minut a 56 sekund, což znamená, že nebyl v dominantní pozici pouhých 58 sekund!

Ještě působivější jsou statistiky úderů. “Borz” zasadil svým soupeřům až 254 ran, z toho 112krát šlo o signifikantní (významné) údery. Na hlavu Khamzata Chimaeva dopadly pouze dva údery (a pouze jeden významný). Sedmadvacetiletého bojovníka zasáhl pouze John Phillips, a tak “Borz” ve třech zápasech nedostal ani jednu ránu.

Chimaev vlétl do UFC jako uragán a nyní, kdy porazil “jedenáctku” žebříčku veltrové váhy, pravděpodobně podobně vlétne do oficiálního rankingu UFC. Není vyloučeno, že se “Borz” dostane do první desítce této váhy, případně na její hranici.

Nyní na Khamzata Chimaeva čekají už pouze nejlepší bojovníci veltrové váhy v UFC. Uvidíme, jestli se mu skvělá čísla podaří udržet. Bude to však nesmírně těžké.

Zápasy Khamzata Chimaeva v UFC z pohledu čísel

Khamzat Chimaev vs. John Phillips

Signifikantní údery
Khamzat Chimaev – 43/52
John Phillips – 1/2

Všechny údery
Khamzat Chimaev – 124/140
John Phillips – 2/3

Porazy
Khamzat Chimaev – 2/2
John Phillips – 0/0

Khamzat Chimaev vs. Rhys McKee

Signifikantní údery
Khamzat Chimaev – 40/62
Rhys McKee – 0/0

Všechny údery
Khamzat Chimaev – 68/98
Rhys McKee – 0/0

Porazy
Khamzat Chimaev – 1/2
Rhys McKee – 0/0

Khamzat Chimaev vs. Gerald Meerschaert

Signifikantní údery
Khamzat Chimaev – 4/6
Gerald Meerschaert – 0/1

Všechny údery
Khamzat Chimaev – 4/6
Gerald Meerschaert – 0/1

Porazy
Khamzat Chimaev – 0/0
Gerald Meerschaert – 0/0

Khamzat Chimaev vs. Li Jingliang

Signifikantní údery
Khamzat Chimaev – 25/25
Li Jingliang – 0/1

Všechny údery
Khamzat Chimaev – 58/62
Li Jingliang – 0/1

Porazy
Khamzat Chimaev – 1/2
Li Jingliang – 0/0

Zdroj: MMA Mania

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ